Sjezdové lyžování

TermínStart 25. 12. 2021 00:00
Konec 28. 02. 2022 23:59
RegistraceStart 14. 12. 2021 10:00
Konec 28. 02. 2022 23:59
StartovnéZDARMA
Tratě
Sjezdové lyžování - neměřená trať
Sjezdové lyžování - volná kategorie - děti
Sjezdové lyžování - volná kategorie
Kategorie
M4, Z4, M7, Z7, M10, Z10, M13, Z13, M16, Z16, M20, Z20, M30, Z30, M40, Z40, M50, Z50, M60, Z60, M60+, Z60+,

Při Zimních virtuálních hrách máš možnost závodit bez nutnosti být v jeden čas na jednom místě. Virtuální je pouze tabulka výsledků, vše ostatní je reálné a je jen na tobě, kdy a kde se do této výzvy zapojíš. 

Pro záznam aktivity můžeš použít sportovní hodinky nebo běžně dostupné mobilní aplikace, např. Runtastic, SportsTracker, Strava atd.

Aktivity je možné nahrávat do výsledků i zpětně, musí ale proběhnout v termínu závodu, tedy od 25.12.2021 do 28.2.2022 

Sjezdové lyžování  

 • Virtuální závod ve sjezdovém lyžování je závod na vzdálenost.
  Nezáleží na rychlosti a času, ale na celkovém počtu kilometrů, které během jedné aktivity zvládneš na lyžích ujet. Při registraci si nevybíráš žádnou konkrétní trať, ale zaregistruješ se do tzv. "Volné kategorie". Počet kilomterů, které se ti podaří během jízdy na lyžích zvládnout, je jen na tobě. Minimální počet kilometrů je 1 km, maximum ale stanovené není a závisí jen na tvých možnostech. Počítají se pouze kilometry, které pojedeš na lyžích dolů (pokud tedy nemáš aplikaci přímo určenou pro záznam lyžování, nezapomeň ji na vleku/lanovce pauznout a opět spustit dřív, než se zase rozjedeš dolů). Aktivitu si změř některou z běžně dostupných mobilní aplikací (Runtastic, SportsTracker, Strava atd.) nebo sportovními hodinkami. 
 • Po dokončení výzvy, výsledek zadej do připraveného formuláře na své registrační stránce. 
  Odkaz na stránku ti přijde v e-mailu hned po registraci. Přilož také printscreen své aktivity z použité aplikace či hodinek. 
 • Hned jak výsledek schválíme, najdeš se v průběžných výsledcích.

NEMĚŘENÁ TRAŤ: Při registraci si můžeš zvolit i nezávodní trať, kterou není třeba nijak měřit. Pro splnění této trati se stačí zapojit do dané sportovní aktivity na libovolně dlouhou dobu a není nutné nijak dokládat, kolik kilometrů jsi zvládl(a) ujet. Při zadávání výsledku stačí nahrát pouze fotku, ze které bude jasné, že jsi na lyže vyrazil(a). Už to může být pro někoho splnění osobní výzvy, za což si zaslouží diplom i medaili. Závodu se tedy můžeš zúčastnit i když nemáš možnost danou aktivitu změřit (zejména u dětí může být změření tratě opravdu komplikované). 

Dospělé tratě: 

 • Neměřená trať
 • Volná kategorie 

 Dětské tratě:  

 • Neměřená trať
 • Volná kategorie 

Unikátní virtuální závod pro všechny sportovce

V programu Zimních virtuálních her jsou disciplíny inspirované nejběžnějšími světovými sportovními délkami/distancemi. Zapsáním na startovní listinu získáš:              

 • Startovní číslo se svým jménem a zvolenou délkou trasy, které si můžeš vytisknout a běžet s připnutým číslem.
 • Účastnický diplom s tvým jménem, dosaženým časem a umístěním v závodě v kategorii i v absolutním pořadí (v elektronické podobě PDF).
 • Originální účastnickou medaili, kterou všem zájemcům zašleme po skončení závodu přímo do schránky.  

Závodem si můžeš sportovně zpestřit svůj trénink či dovolenou, nebo si otestovat svou aktuální formu. Klidně ale může jít jen o zábavně sportovní program, který si užiješ s přáteli či rodinou. Zimní virtuální hry propojují skutečné sportování s online světem a můžeš se do nich zapojit hned v několika disciplínách a poměřit tak síly s ostatními závodníky. Registrace i účast jsou přitom zdarma.

Na programu Zimních virtuálních her jsou: Běh, Běžecké lyžování, Sjezdové Lyžování, Snowboarding, SkiAlp, Vertikální chůze

 Již podruhé máš možnost zúčastnit se Zimních virtuálních her, do kterých se můžeš zapojitz jakéhokoliv místa, respektovat všechna epidemiologická opatření a poměřit síly ve vytrvalostním sportu s tisíci dalších amatérských, výkonnostních i profesionálních sportovců. Kromě startovního čísla a diplomu můžeš získat i podařenou účastnickou medaili. Účastnit se ve svých kategoriích mohou i děti. 

 

 

Najdi si ZDE téma, podcast, nebo osobnost, kterou chceš poslouchat!