Rámeček na medaile

Zúčastni se alespoň 4 sportovních disciplín, zaplň rámeček na medaile a získej tak originální vzpomínku na 1. ročník Zimních Virtuálních Her. 

 

 

Na Zimních Virtuálních Hrách se můžeš zúčastnit celkem šesti sportovních disciplín: Běh, Běžecké lyžování, Sjezdové lyžování, Snowboarding, SkiAlp a Vertikální chůze, z nichž každá má svou originální medaili, která bude na všechny zájemce po skončení závodu čekat přímo v poštovní schránce. Každou medaili si navíc můžeš zasadit do speciálního dřevěného rámečku a získat tak super vzpomínku na své zimní sportování.

Zaplnění rámečku

Pro úplné zaplnění rámečku se musíš zúčastnit alespoň 4 sportovních discplín a získat tak 4 medaile. Pokud jsi tedy na sjezdovce k vidění jen na lyžích, ale na snowboardu vůbec, prázdné místo kvůli tomu v rámečku mít nebudeš. Stejně tak jestli nemáš možnost vyrazit na výlet na skialpech, můžeš i tuto disciplínu nahradit jiným závodem, ideálně vertikální chůzi, při které se stejně jako u SkiAlpů také závodí v nastopuaných metrtech.

Medaile v rámečku lze ale kombinovat libovolně, všechny totiž mají stejný tvar. A tak pokud naopak jezdíš na sjezdových lyžích i na snowboardu, ale na lyžích zásadně neběháš, jednoduše tu běžkařsou medaili nahradíš jakoukoli jinou ze své sbírky. Finální podoba rámečku je zcela na tobě a možných kombinací je několik. 

Rámeček se skládá ze dvou slepených desek a medaile si do něj snadno usadíš, aniž by je bylo nutné jakkoli připevňovat. Rozměry rámečku jsou 214 x 250 x 6 mm a pověsit si ho můžeš třeba na zeď.

Stejně jako medaile, i rámeček ti zašleme po skončení závodu. 

cena rámečku je 195 Kč + poštovné