mainpic bgpic

Zaregistruj se

Vyber si sportovní disciplínu, která je ti nejbližší a zaregistruj se online. Obdržíš i startovní číslo, které si můžeš vytisknout.

Pošli důkaz

Zaznamenej svou aktivitu pomocí hodinek, mobilní aplikace či stopek. Po dokončení nám zašli sceenshot z aplikace nebo fotku jako důkaz.

Získej odměnu

Jakmile tvůj výsledek zkontrolujeme, přidáme tě do výsledkové listiny, vystavíme účastnický diplom a zašleme medaili.

Zimní virtuální hry 2023

Těšíme se na tebe při 3. ročníku Zimních virtuálních her.

termín upřesníme

Nezapomeň nás sledovat na Facebooku a Instagramu, aby ti neunikla žádná novinka, a protože je do dalšího ročníku ještě času dost, zapoj se do některé z běžeckých výzev na naší partnerské platformě virtualnibeh.cz, nebo zkus nějaký cyklo závod na virtualni-zavod.cz, ať nevypadneš z formy :)  

Děkujeme všem za účast v roce 2022!

  • 66 dní se závodilo na tratích pro začátečníky i pokročilé
  • 6 sportů bylo na výběr a každý z nich si našel desítky až stovky příznivců.
  • Téměř 1000 závodníků se zapojilo do 2. ročníku této super výzvy.

Každý účastník musel překonat sám sebe už jen tím, že se zvednul z gauče a vyrazil vstříc nové sportovní výzvě a to je samo o sobě úspěch.

Zajímají tě další čísla? Koukni do výsledků a přesvědč se na vlastní oči, že i při vitrtuálních závodech je možné dosáhnout velmi rychlých časů a často i lámat rekordy :) 

Už teď se těšíme na další ročník a na to, až se opět společně potkáme na virtuální startovní čáře! 

Naše velké díky patří našim partnerům - Mizuno, Leki, Poc, Kästle a Mico, že projekt Zimních virtuální her podpořili. Jen díky nim jsme mohli závod uspořádat v takovém rozsahu, a to včetně několika Facebookových soutěží, do kterých věnovali hodnotné ceny. Až tedy budeš příště vybírat sportovní zboží, vzpomeň si na ně a koukni, zda náhodou nemají přesně to, co hledáš.

 

 

Zimní virtuální hry

Zapoj se do závodu bez nutnosti být v jeden čas na jednom místě. Virtuální je pouze tabulka výsledků, vše ostatní je reálné a je jen na tobě, kdy a kde se do této výzvy zapojíš.  

Na programu Zimních virtuálních her jsou: Běh, Běžecké lyžování, Sjezdové Lyžování, Snowboarding, SkiAlp, Vertikální chůze

Zapoj se z jakéhokoliv místa, respektuj všechna epidemiologická opatření a poměř síly ve vytrvalostním sportu s tisíci dalších amatérských, výkonnostních i profesionálních sportovců. Kromě startovního čísla a diplomu získáš i podařenou účastnickou medaili. Přihlášení i účast jsou ZDARMA. 

Přihlas se do závodu, pusť se do vybrané aktivity a zašli důkaz, že máš splněno.  Každý závod je trochu jiný, ale všechny tě vyhecují k tomu užít si letošní zimu v pohybu a na čerstvém vzduchu.