Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z tvého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány!
Výsledky jsou oficiální až po skončení závodu a vystavení diplomů.

Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubNastoupánoVzdálenostDiplom
1.209Šárka KosteleckáŽZ50AHT team Ostrava3336 m46.00 km
2.35Barbora HronováŽZ40Spojenci sportovců na vozíku3252 m69.06 km
3.272Radka HavlováŽZ302213 m200.00 km
4.127Eva BělohoubkováŽZ50Železničáři2192 m5.60 km
5.94Jana PfefferováŽZ501796 m28.50 km
6.161Lenka B.ŽZ502bwinner1753 m34.21 km
7.155Iveta WildováŽZ301609 m16.15 km
8.231Daniela MarkováŽZ401549 m20.09 km
9.23Miluška PavlasováŽZ50Rájov1456 m24.30 km
10.6Vladana R.ŽZ501444 m10.01 km
11.274Eva K.ŽZ501216 m31.31 km
12.296Jana KlímováŽZ601199 m10.27 km
13.33Ilona BerkováŽZ60Prostě běž!1165 m18.90 km
14.189Evka H.ŽZ301115 m23.27 km
15.250Ála Ř.ŽZ50Dino1078 m10.70 km
16.169Adriana GažováŽZ501033 m14.64 km
17.93Jana Navrátilová ŽZ601024 m15.00 km
18.131Andrea GombárováŽZ401008 m3.96 km
19.181Tereza KřížkováŽZ40993 m14.90 km
20.324Eva RaymanováŽZ40953 m21.00 km
21.273Kateřina VyhlídkováŽZ40944 m13.50 km
22.171Nikol BaladováŽZ30SDH Bobrovníky914 m16.84 km
23.180Lea P.ŽZ40908 m16.70 km
24.2Eva MotlováŽZ50870 m6.80 km
25.246Petra KotrlováŽZ30Rozběháme Česko849 m15.33 km
26.256Vladislava FeilhauerováŽZ50844 m14.40 km
26.257Aneta FeilhauerováŽZ30844 m14.40 km
28.92Marta BenáčkováŽZ40821 m13.04 km
29.259Eliška N.ŽZ30794 m15.75 km
30.176Eva BrunclikováŽZ50774 m11.00 km
30.177Eva BrunclíkovaŽZ50774 m11.00 km
32.76Natálie Č.ŽZ30757 m15.52 km
33.233Petra HamtilováŽZ50720 m26.00 km
34.183Zdeňka NovotnáŽZ50656 m11.22 km
35.298Markéta BímanováŽZ50STK Náčelníci626 m18.20 km
36.210Gabina Větrovcova ŽZ50618 m8.35 km
37.322Svatava O.ŽZ60612 m7.10 km
38.13Martina VrbickáŽZ40Šneci v běhu606 m24.10 km
39.286Renata CoufalováŽZ60596 m15.50 km
40.167Kateřina V.ŽZ40Šneci v běhu592 m5.86 km
41.227Marcela VašutováŽZ50589 m5.97 km
42.77Tereza Stará ŽZ40Samochodky574 m9.07 km
42.114Karolína Paldusová ŽZ50Samochodky574 m10.00 km
44.321Lucie BijokováŽZ40Mimoni557 m5.14 km
45.297Vladimíra PodráskáŽZ50536 m9.57 km
46.266Lenka P.ŽZ30531 m11.72 km
47.12Soňa H.ŽZ50506 m8.57 km
48.224Michaela KosakováŽZ30Český maratónský klub 471 m3.25 km
49.248Lenka D.ŽZ50470 m3.44 km
50.118Marika ŠejblováŽZ30Florbaloví maniaci469 m9.27 km
51.216Adéla M.ŽZ20468 m6.23 km
52.173Petra ŠmídováŽZ50Bobši444 m22.05 km
53.83Petra VašíčkováŽZ50443 m17.01 km
54.56Jana VáchováŽZ60440 m16.32 km
55.129Tereza NěmečkováŽZ30433 m8.72 km
56.9Veronika MynardováŽZ40421 m6.20 km
57.196Olie F.ŽZ50418 m13.84 km
58.17Eva LepičováŽZ40398 m10.66 km
59.263Věra KrakorováŽZ60+SK Havlin Třebovle396 m3.32 km
60.57Romana Poživilová ŽZ50Kangoo Litvínov 392 m4.59 km
60.59Soňa MračkováŽZ50Kangoo Jumping392 m10.19 km
62.215Andrea CoufalováŽZ40384 m4.10 km
63.264Dagmar HavlínováŽZ50SK Havlin Třebovle383 m3.22 km
64.4Olga PavlůŽZ50Prostě běž!382 m12.80 km
65.223Eliška JelínkováŽZ13VTŽ Chomutov379 m2.90 km
66.60Romana ModrováŽZ40372 m9.77 km
67.48Martina Pecková DuchkováŽZ50350 m6.05 km
68.123Jana ŠupováŽZ50Hlemýždi Chodska345 m10.15 km
69.303Monika M.ŽZ50344 m9.18 km
70.202Kateřina MezerováŽZ50Klatovy341 m14.84 km
71.307Petra Š.ŽZ40331 m3.15 km
72.245Zdeňka Hendrichová ŽZ50ZdeŇule-Kadaň330 m12.09 km
73.88Jana P.ŽZ50314 m3.89 km
74.7Jitka PěknáŽZ50Veverky311 m9.20 km
75.14Gabriela ŠmídováŽZ50STG Česká Třebová308 m9.03 km
76.308Anna Č.ŽZ40295 m2.98 km
77.98Veronika ŠulcováŽZ40280 m2.93 km
78.285Eva HudskáŽZ50Zahorčice279 m7.29 km
79.319Julie ValenskáŽZ13263 m14.90 km
80.255Miroslava L.ŽZ50261 m3.50 km
80.310Alena JinkovaŽZ60Prostě běž261 m8.05 km
82.238Eva PažourkováŽZ30240 m7.00 km
81.239Eva JanovskáŽZ30240 m7.00 km
84.15Veronika K.ŽZ50Bellisky233 m10.10 km
82.96Lucie MátéováŽZ40233 m12.33 km
82.160Lenka Procházková ŽZ50Prochyteam233 m11.67 km
87.122Andrea ŘíhováŽZ50227 m13.21 km
88.156Lenka Procházková ŽZ50Prochyteam222 m13.53 km
89.178Kateřina PurkertováŽZ40221 m14.04 km
90.16Marcela B.ŽZ50213 m3.69 km
91.67Edita UrbanováŽZ50193 m11.02 km
92.46Hana Rázlová ŽZ50KeremBürsin192 m4.09 km
93.104Petra TřískováŽZ40183 m3.58 km
94.134Barbora KnotkováŽZ40182 m3.43 km
95.165Jarmila ŠebestováŽZ60Alpaka Vyškov179 m9.48 km
96.85Nikola PechováŽZ30177 m10.44 km
97.43Lenka P.ŽZ50167 m6.50 km
98.159Miriam MusilováŽZ40Prostě běž! 161 m11.31 km
99.252Michaela TýfováŽZ40P-town154 m6.60 km
100.253Monika TýfováŽZ40P-town147 m6.02 km
101.69Marie Hochová ŽZ50126 m7.26 km
102.1Marta S.ŽZ40Rozběháme Prahu 125 m15.02 km
103.120Ája Č.ŽZ30120 m4.22 km
104.270Markéta JanatováŽZ50Prostě běž!119 m6.88 km
105.21Jitka WowkováŽZ40116 m5.88 km
106.287Štěpánka ZáhejskáŽZ40115 m7.72 km
107.218Mirka KališováŽZ50šneci v běhu90 m10.17 km
108.148Zuzana MlatečkováŽZ5079 m0.97 km
109.51Brigita WohlováŽZ5078 m7.87 km
110.230Martina BiedermanováŽZ50STG Rychnov nad Kněžnoi74 m6.15 km
111.34Stanislava SoukupováŽZ50Šneci v běhu 69 m8.00 km
112.73Anonymní běžecŽZ5041 m3.34 km
113.8Tereza DubcováŽZ30Rozběháme Mělník40 m5.81 km
114.277Jana MendrochováŽZ60+22 m2.03 km
115.232Jana ZábranováŽZ4014 m14.00 km
116.42Lucie BaťkaŽZ5013 m13.67 km
116.234Kamila VobornikovaŽZ4013 m5.01 km
118.107Marie KindlovaŽZ3011 m11.89 km
119.113Jaroslava Podzimková ŽZ50Samochodky10 m10.00 km
119.188Kateřina Pivrncová ŽZ5010 m8.35 km
121.138Anna Stejskalová S.ŽZ60+ROZBĚHÁME PLZEŇ7 m2.07 km