Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z tvého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány!
Výsledky jsou oficiální až po skončení závodu a vystavení diplomů.

Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubNastoupánoVzdálenostDiplom
1.316Honza PospíšilMM30Run Magazine Team 4572 m29.10 km
2.280Ondrej WaloszekMM50Dycky Beskydy voleee4114 m33.34 km
3.323Roman NěmecMM50#Fklidu3412 m81.85 km
4.302Martin HoškoMM40Varnsdorf2219 m24.71 km
5.162Darek BuchálekMM40IG: dariorunner2168 m53.43 km
6.219Petr RaisMM602073 m27.76 km
7.121Honza PospíšilMM30Run Magazine Team1829 m12.16 km
8.211Jan SedlářMM60+1423 m14.40 km
9.221Martin D.MM60Briard Team1417 m25.49 km
10.249Ivo HumeňukMM30Pro Nutrition CZ 1375 m43.04 km
11.86Vladimír LinhartMM501180 m40.86 km
12.271Jan PištaMM40SDH Rožnov1132 m19.18 km
13.190Miroslav C.MM501107 m17.00 km
14.240Jiří KovářMM401100 m17.28 km
15.212Tomáš RálišMM50Rozběháme Pardubice960 m15.42 km
16.105Lukáš Kotek MM30927 m18.22 km
17.235Jakub TremmelMM30Olympia Spartan training KH866 m13.19 km
18.100Michal KřižákMM20848 m20.61 km
19.116Radek PangrácMM50Afgánec836 m21.00 km
20.87Petr KubálekMM40Kapacity818 m14.00 km
21.172Radim PolereckýMM40805 m28.10 km
22.291Patrik HolubářMM303D fitness RT802 m11.41 km
23.145Pavel NěmecMM60775 m14.44 km
24.106Petr VeselýMM30773 m6.78 km
25.82Michal ValíčekMM50Kapacity753 m6.36 km
26.237Michal BímanMM50STK Náčelníci649 m18.84 km
27.153Petr MarekMM60NW Bruntál640 m7.00 km
28.139Vincenc PeroutkaMM30Blanky crew a Maty633 m21.85 km
29.53Pavel ObrMM60PKVs612 m7.10 km
30.226David VašutMM16Bike Pro Racing589 m5.97 km
31.70Vojtěch Č.MM30557 m12.75 km
32.320Miloš H.MM50553 m11.51 km
33.142David TurekMM30Blanky crew a Maty548 m21.79 km
34.141Lukáš MatoušekMM40Blanky crew a Maty545 m20.86 km
35.312Dániel SomogyiMM50Trebon544 m14.17 km
36.84Michal VeselýMM30Pájovníci539 m18.19 km
37.20Lukáš SlezákMM40522 m21.12 km
38.292Karel KrumhanzlMM40Rozběháme Rakovník 445 m23.00 km
39.130Jan TomášekMM30433 m8.72 km
40.168Michal MedekMM60SPPPPK420 m12.02 km
41.311Jan Ž.MM16Zš Brigádníků388 m9.94 km
42.282Ota KéharMM50Plzeň375 m14.20 km
43.144Petr HojdaMM60+Hlemýždi Chodska345 m10.15 km
44.203Radim KánMM50Klatovy341 m14.84 km
45.244Roman KotlínMM50Lagunino324 m10.65 km
46.254Michal HegerMM40323 m16.03 km
47.68Snášel OndřejMM50318 m9.51 km
48.309Tomáš VrzalMM40264 m7.14 km
49.258Jozef Š.MM60+261 m3.50 km
50.315Marek JeřábekMM30RUN magazine team259 m2.24 km
51.132Petr BuriánMM40249 m6.07 km
52.283Josef MichalíkMM40227 m1.72 km
53.163Milan HrubošMM60železničáři207 m5.80 km
54.179Pavel PařízekMM30Workout Lomnice190 m6.00 km
55.290Martin KandlMM50MJKM188 m6.38 km
56.164Jan GrézlMM60+Alpaka Vyškov179 m9.48 km
57.193Martin PetrůMM50Santa Dominica130 m12.78 km
58.194Luděk RakušanMM50Luďa Trekař63 m2.67 km
59.49Jiří PeckaMM1630 m10.01 km
60.62Oldřich BoudaMM40Rozběháme Klatovy 22 m1.65 km
61.52Petr Burián MM4020 m3.67 km
62.288Anonymní běžecMM406 m6.60 km