Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z tvého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány!
Výsledky jsou oficiální až po skončení závodu a vystavení diplomů.

Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubNastoupánoVzdálenostDiplom
1.14Makej.cz MM404410 m49.53 km
2.19Michael SkůraMM40Mimoni2669 m30.97 km
3.2Miluška PavlasováŽZ50Rájov2402 m18.00 km
4.21Pavel Bělohlávek MM50Jirkov 1856 m20.71 km
5.18Lucie BijokováŽZ40Mimoni1798 m20.24 km
6.10Tereza RudolfováŽZ40Montura/Hagan1714 m22.79 km
7.39Michal TroupMM50Team \"A\"1577 m15.98 km
8.61Michal K.MM601548 m15.84 km
9.43Ladislav ŠimerleMM50aspire1509 m17.21 km
10.30Ilona BerkováŽZ60Prostě běž!1457 m12.40 km
11.11Daniel ČermákMM301454 m28.16 km
12.72Radek HorskýMM50Vavřinec1438 m12.87 km
13.53Kateřina UrbanováŽZ301361 m21.60 km
14.49Jan ŠťastnýMM601359 m28.62 km
15.5Zbyněk VěrnýMM401233 m24.04 km
16.64Tomáš Kamaryt KamarytMM40KOS Plzeň1201 m24.84 km
17.45Tomáš Š.MM301172 m18.81 km
18.48Petr KotekMM50HO Mosty u Jablunkova1072 m15.79 km
19.73Jana NavrátilováŽZ60Bystřice n.P.1024 m15.00 km
20.28Jitka PěknáŽZ50Veverky929 m12.61 km
20.67Jana KlímováŽZ60929 m5.84 km
22.63Matěj NedomlelMM30Bítouchov875 m7.71 km
23.17Ladislava A.ŽZ40Koloshop Team873 m10.19 km
24.74David ŠtajncMM401312871 m16.25 km
25.44Radka RýdlováŽZ50Kopřivnice Laši v kaši858 m14.17 km
26.62Renata KonečnáŽZ50854 m13.40 km
27.54Helča Š.ŽZ50822 m9.51 km
28.40Olie F.ŽZ50753 m11.47 km
29.16Jan Kotva K.MM40Triade Děčín704 m13.00 km
30.41Michaela PatschŽZ40631 m8.18 km
31.71Vladimíra Podráská PodráskáŽZ50625 m5.74 km
32.33Vladimíra K.ŽZ50620 m10.93 km
33.46Jakub Kotaska K.MM40Marklar team599 m7.81 km
34.34Adriana GažováŽZ50566 m9.63 km
35.35Pavel PařízekMM30Workout Lomnice393 m10.00 km
36.69David VašutMM16Bike Pro Racing365 m2.83 km
36.70Marcela VašutováŽZ50365 m2.83 km
38.32Veronika ŠťastnáŽZ40362 m8.32 km
39.56Alena MigdauováŽZ40ZŠ Brigádníků285 m5.68 km
40.55Jan MigdauMM40ZŠ Brigádníků283 m6.06 km
41.8Pavla MarkováŽZ40STG Tábor127 m5.21 km
42.36Grey WOLFMM60#GLADIATORRACETEAM51 m0.38 km