Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z tvého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány!
Výsledky jsou oficiální až po skončení závodu a vystavení diplomů.

Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.281Kryštof ŠabackýMM50Rokytnice 55800:26:24
2.972Petr MašekMM50TJ Packa Praha00:31:26
3.837Lukáš DuštaMM40KLOKNEROVA BOUDA00:32:57
4.856Daniel EybertMM50Cykloklub Chýnov00:36:41
5.466Ondřej ČápMM50SK Dobruška00:37:49
6.725René WiedemanMM50SKI Sokol Podlázky00:38:01
7.785Pavel KaplanMM50TJ Ski Rudník00:38:15
8.877Patrik HolubářMM303D fitness RT00:39:01
9.992Nikola GoňováŽZ30OB Žamberk00:39:37
10.838Jií HříbalMM40Plané řeči00:39:59
11.857Martin Lajbl IVMM50BikeSport Ústí nad Labem00:40:20
12.938Tomáš FúsekMM60TOM Mikulášovice 00:40:44
13.467Petr ČápMM20SK Dobruška00:40:51
14.525Jiří P.MM60Redpoint Team 00:41:02
15.376Daniel EybertMM50CK Chýnov00:41:27
16.979Dagmar HavlínováŽZ50SK Havlin Třebovle00:41:33
17.851Tomáš NádvorníkMM40Jogito Olomouc00:42:06
18.530Daniel SúkeníkMM3000:42:23
19.959Dusan StepanekMM50Kloknerova bouda00:44:16
20.293Pavel KaplanMM50TJ Ski Rudník00:44:50
21.700Lubomír KovářMM50OZZY Brno00:46:00
22.917Leona ŘehořkováŽZ5000:46:04
23.770Pavel BurdaMM50Amcykl Humpolec00:47:04
24.722Jiří HříbalMM40Plané řeči00:47:35
25.544Luděk P.MM5000:47:49
26.491Jana KaplanováŽZ50TJ Ski Rudník00:48:13
27.944Martina LejskováŽZ40Plané Řeči00:48:21
28.541Denisa HauzrováŽZ3000:49:04
29.941Ondřej BartůšekMM40Rozběháme Liberec00:49:20
30.844Matěj NedomlelMM30Bítouchov00:50:24
31.369Martina P.ŽZ5000:50:52
32.752Dagmar HavlínováŽZ50SK Havlin Třebovle00:51:47
33.324David NěmecMM4000:52:03
34.353Kateřina PeštováŽZ5000:53:46
34.897Kateřina Špičáková IIŽZ2000:53:46
36.101Dagmar HavlínováŽZ50SK Havlin Třebovle00:54:23
35.490David KopačkaMM4000:54:23
38.92Radomír ČihákMM3000:55:36
39.91Pavlína SvobodováŽZ4000:56:42
40.355Vratislav FišarMM3000:57:58
41.396Lenka Martykánová ŽZ3000:58:06
42.11Michal HavlíčekMM50ACES Team K.Vary00:59:51
43.690David HrdinaMM2001:00:07
44.60Vladimíra Kasalová KasalováŽZ5001:00:15
45.809Alena SmažíkováŽZ50Tábor01:01:34
46.694Kateřina ŠpičákováŽZ2001:02:25
47.306Jakub Holý MM40Judo ZVOLÍK 01:02:32
48.736Jaroslav MacháčekMM6001:02:50
49.616Diana Kakosová KakosováŽZ50DoDi Milevsko01:02:53
50.320František HanykýřMM60Hajtry z Haidy01:04:06
51.462Petr Pokorný MM5001:04:31
52.271Andrea Lajblová ŽZ5001:05:57
53.846Josef ChourMM16SK Torik Doksy01:07:31
54.807Monika LidmilováŽZ50Rozběháme Beroun01:08:50
55.148Eva ŠtylováŽZ50RUSTY klub01:09:05
56.102Josef R.MM4001:09:47
57.364Adriana GažováŽZ5001:10:47
58.914Jana NavrátilováŽZ60Bystřice n.P.01:10:50
59.487Alžběta Bouchalová ŽZ3001:10:55
60.17Miluška PavlasováŽZ50Rájov01:10:57
61.295Jeremiáš KaplanMM10Spartak Vrchlabí01:11:27
62.858Mária Marušinová MarušinováŽZ30MARAS team01:11:49
63.179Miloš HodinářMM5001:12:41
64.319Klára Horová H.ŽZ30Rozběháme česko01:12:48
65.783Jana BurešováŽZ4001:14:44
66.301Tomáš K.MM4001:14:46
67.64Alena SmažíkováŽZ50Tábor01:14:56
68.279Martin D.MM4001:16:05
69.513Kateřina UrbanováŽZ3001:16:07
70.182Vladimír KalivodaMM5001:16:15
71.459Karel Š.MM40Kikin01:16:59
72.425Jiří M.MM40Krupka01:17:31
73.896Zdeňka NovotnáŽZ5001:18:25
74.446Kateřina S.ŽZ3001:19:09
75.507Petra V.ŽZ2001:19:51
76.437Aneta JanoušováŽZ4001:20:00
77.371Daniela EmmertováŽZ5001:20:59
78.863Josef NováčekMM60+SDH Čučice01:21:08
79.686Marek JandaMM13Cykloklub Jičín01:21:24
80.892Petra KřenkováŽZ4001:21:50
81.19Jana HrinkováŽZ40Regenerujte.cz01:22:13
82.648Petra BartošováŽZ5001:22:59
83.540Pavel ZámečníkMM60Husovický coury01:23:01
84.169Monika F.ŽZ3001:24:03
85.873Karolína KukuľováŽZ2001:24:49
86.615Ivana P.ŽZ5001:25:01
87.131Dita Dvořáková DvořákováŽZ50Neposlušné tenisky01:25:29
88.885Lucie JohaníkováŽZ40Kuřim01:25:42
89.599Filip VokatýMM1001:26:21
89.598Alena VokatáŽZ1301:26:21
89.600Daniela VokatáŽZ1001:26:21
92.529Jana Pfefferová PfefferováŽZ5001:26:56
93.402Michal B.MM4001:27:06
94.821Pavla H.ŽZ30Lišky Libeň 01:27:46
95.790Jakub HříbalMM40Plané řeči01:27:57
96.761Klára PolákováŽZ50Holetín01:30:11
97.270Marie SaňákováŽZ6001:30:26
98.960Martina Č.ŽZ4001:30:49
99.259Gabriela FilakovskáŽZ5001:32:15
100.774Petra HamtilováŽZ5001:32:56
101.304Petra K.ŽZ5001:33:01
102.317Veronika BayerlováŽZ4001:33:28
103.855Eliška AbrahamováŽZ4001:34:10
104.27Katrin Marie DluhošováŽZ3001:34:40
105.861Alexandra VečlováŽZ60+Báječné ženy v běhu01:35:07
106.53Pavel HanušMM60OB Loko Trutnov01:35:30
107.776Anežka T.ŽZ3001:37:33
108.528Jan DlouhýMM40Řetenice01:38:08
109.787Hana RajglováŽZ60+01:39:27
110.557Lucie HaškováŽZ3001:40:51
111.629Hana Paulová PaulováŽZ50SK Chotěboř 01:42:43
112.753Zdeňka Holečková HolečkováŽZ50Běh pro lepší život01:43:12
113.120Martin Jánský MM50Liberec01:43:23
114.220Štěpánka Hajníková ŽZ50Prostě běž!01:43:36
115.747Věra KrakorováŽZ60+SK Havlin Třebovle01:43:41
116.56Lenka ČernáŽZ50Kangoo Litvínov01:46:29
117.18Barbora HronováŽZ40Spojenci sportovců na vozíku01:47:07
118.948Jakub ŠestákMM1601:47:10
119.624Jitka TurčínováŽZ60Báječné ženy v běhu01:47:25
120.298Petra B.ŽZ30Brnkačka :)01:47:41
120.299Martin K.MM40Brnkačka :)01:47:41
122.709Kateřina Vyhlídková VyhlídkováŽZ4001:48:01
121.741Štěpán HavlínMM13SK Havlin Třebovle01:48:01
124.980Amálie HavlínováŽZ10SK Havlin Třebovle01:48:04
125.249Romana Poživilová ŽZ50Kangoo Litvínov 01:48:29
126.808Vladimíra Podráská PodráskáŽZ5001:49:08
127.216Tomáš Fošum MM50Vyšnaci 01:49:55
128.803Jana Klímová KlímováŽZ6001:52:24
129.816Petr UngermannMM3001:54:47
129.819Kamila Hubertová ŽZ3001:54:47
129.820Michaela Hubertová ŽZ1601:54:47
132.895Pavlína C.ŽZ50OOB Třebíč01:56:48
133.966Tereza PetráškováŽZ1601:57:27
134.113Petra MaderováŽZ5001:58:11
134.114David MaderMM2001:58:11
136.793Olča HoznourováŽZ50Čakovičky01:58:58
137.274Klára Petráková ŽZ40Rozběháme Třeboň 02:01:17
138.744Amálie HavlínováŽZ10SK Havlin Třebovle02:01:43
139.55Jitka HanušováŽZ60OB Loko Trutnov02:03:51
140.228Miloš H.MM50soukromně02:05:03
141.50Zdeňka HendrichováŽZ50ZdeŇule-Kadaň02:09:13
142.351Mercedes IngrišováŽZ3002:09:18
143.235Marcela SvobodováŽZ30SDH Miletín02:11:53
144.913Veronika ŠťastnáŽZ4002:12:24
145.5Jitka PěknáŽZ50Veverky02:13:30
146.563Zuzana KubelkováŽZ4002:14:12
147.308Aneta P.ŽZ30SK Centrum bojových sportů02:24:40
148.86Lenka ProuzováŽZ4002:26:21
149.204Adam HoudekMM1302:28:11
150.711Marie HladíkováŽZ4002:36:07
151.363Lucie ScirankováŽZ4003:09:47
152.197Zuzka OndráčkováŽZ4003:11:36
153.123Ondřej JanáčMM30Rozběháme Brno03:19:38