Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z tvého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány!
Výsledky jsou oficiální až po skončení závodu a vystavení diplomů.

Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.652Jiří LukešMM50TJ Packa Praha00:13:10
2.708Petr MašekMM50TJ Packa Praha00:14:23
3.465Ondřej ČápMM50SK Dobruška00:16:56
4.760Jiří HříbalMM40Plané řeči00:18:18
5.444Pavel MečířMM50SK/Orel Studenec00:18:32
6.628Jan SchornýMM13KB Staré Město p/L00:18:53
7.876Patrik HolubářMM303D fitness RT00:19:30
8.923Daniel M.MM1600:21:27
9.593Daniel EybertMM50Cykloklub Chýnov00:21:32
10.542Vojtěch K.MM50Dražické Bengo00:21:38
11.405Jiří M.MM4000:22:19
12.409Pavel PařízekMM30Workout Lomnice00:22:42
13.939Tomáš FúsekMM60TOM Mikulášovice 00:23:00
14.464Petr ČápMM20SK Dobruška00:23:09
15.922Tadeáš BímanMM20AK ŠKODA Plzeň00:23:28
16.286Petr Polanka MM4000:24:40
17.93Radomír ČihákMM3000:26:43
18.902David HrdinaMM2000:27:22
19.919Michal BímanMM50STK Náčelníci00:28:38
20.10Michal HavlíčekMM50ACES Team K.Vary00:28:58
21.921David BímanMM16AK ŠKODA Plzeň00:31:45
22.213František HanykýřMM60Hajtry z Haidy00:32:14
23.589Petr KotekMM50HO Mosty u Jablunkova00:32:15
24.827Kamil RybářMM40LSK Lomnice nad Popelkou00:32:21
25.556Jiří BenešMM3000:34:57
26.724Jan MatuškaMM50DRAŽKA00:36:14
27.327Pavel ObrMM60PKVs00:37:03
28.398Michal B.MM4000:37:42
29.518Michal D.MM13FC Táborsko - Modří00:37:45
30.723Jan MatuškaMM50Dražka00:38:18
31.637Jiří MatyášMM4000:38:33
32.772Jiří SobolMM5000:40:49
33.788Jan PištaMM40SDH Rožnov00:40:51
34.862Josef NováčekMM60+SDH Čučice00:41:03
35.693Jan KrycnerMM50RMT00:41:31
36.360Petr MotyčkaMM5000:42:34
37.520Štěpán W.MM13FC Táborsko - Bílá00:44:17
38.146Alan ŠtylMM16RUSTY klub00:44:56
39.779Lukáš Š.MM13Vlašim00:46:51
40.778Josef M.MM4000:48:18
41.620Libor MachátMM4000:49:35
42.984Jan KuklaMM50Running Lions00:50:53
43.183Marek BroulMM5000:52:01
44.483Dominik V.MM13FC Táborsko - Modří00:53:16
45.697Roman M.MM13Čumani00:53:24
46.158Martin LotterMM60ZLOBR team00:56:56
47.853Marián H.MM60+00:58:29
48.765Jan V.MM1301:00:18
49.477Ondřej K.MM13FC Táborsko - Bílá01:01:21
50.834Tomáš BayerMM50Bílsko u Vodňan01:01:25
51.372Alexander EmmertMM1301:02:36
52.234Roman KotlínMM50Lagunino01:03:59
53.740Štěpán HavlínMM13SK Havlin Třebovle01:05:15
54.129Petr SlavíkMM50Lepísek01:11:23
55.414Grey WOLFMM60#GLADIATORRACETEAM01:15:29
56.424David G.MM3001:15:43
57.313Anonymní běžecMM1301:18:32
57.314Anonymní běžecMM1301:18:32
57.315Anonymní běžecMM5001:18:32
60.51Petr Burián MM4001:23:24
61.265Petr ChaniaMM1001:35:48
62.191Adam R.MM1001:58:01