Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z tvého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány!
Výsledky jsou oficiální až po skončení závodu a vystavení diplomů.

Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.652Jiří LukešMM50TJ Packa Praha00:13:10
2.708Petr MašekMM50TJ Packa Praha00:14:23
3.502Pavla SchornáŽZ50Mizuno team00:15:51
4.465Ondřej ČápMM50SK Dobruška00:16:56
5.760Jiří HříbalMM40Plané řeči00:18:18
6.444Pavel MečířMM50SK/Orel Studenec00:18:32
7.628Jan SchornýMM13KB Staré Město p/L00:18:53
8.876Patrik HolubářMM303D fitness RT00:19:30
9.445Monika MečířováŽZ50Orel Studenec00:20:35
10.923Daniel M.MM1600:21:27
11.593Daniel EybertMM50Cykloklub Chýnov00:21:32
12.542Vojtěch K.MM50Dražické Bengo00:21:38
13.405Jiří M.MM4000:22:19
14.409Pavel PařízekMM30Workout Lomnice00:22:42
15.939Tomáš FúsekMM60TOM Mikulášovice 00:23:00
16.727Markéta UrbanováŽZ30Orel Studenec00:23:04
17.464Petr ČápMM20SK Dobruška00:23:09
18.510Dáša T.ŽZ4000:23:26
19.922Tadeáš BímanMM20AK ŠKODA Plzeň00:23:28
20.115Martina P.ŽZ5000:23:30
21.986Dagmar HavlínováŽZ50SK Havlin Třebovle00:23:48
22.286Petr Polanka MM4000:24:40
23.93Radomír ČihákMM3000:26:43
24.701Kateřina ŠpičákováŽZ2000:26:56
25.902David HrdinaMM2000:27:22
26.80Barča Š.ŽZ30HZS Praha00:28:06
27.932Jana MacháčkováŽZ5000:28:24
28.919Michal BímanMM50STK Náčelníci00:28:38
29.10Michal HavlíčekMM50ACES Team K.Vary00:28:58
30.617Diana KakosováŽZ50DoDi Milevsko00:29:31
31.49Pavla MarkováŽZ40STG Tábor00:30:41
32.810Alena SmažíkováŽZ50Tábor00:31:14
33.921David BímanMM16AK ŠKODA Plzeň00:31:45
34.213František HanykýřMM60Hajtry z Haidy00:32:14
35.589Petr KotekMM50HO Mosty u Jablunkova00:32:15
36.827Kamil RybářMM40LSK Lomnice nad Popelkou00:32:21
37.658Renáta D.ŽZ5000:33:24
38.1Alena SmažíkováŽZ50Tábor00:33:49
39.556Jiří BenešMM3000:34:57
40.380Martina KubičkováŽZ50Fierna00:36:10
41.724Jan MatuškaMM50DRAŽKA00:36:14
42.327Pavel ObrMM60PKVs00:37:03
43.398Michal B.MM4000:37:42
44.518Michal D.MM13FC Táborsko - Modří00:37:45
45.723Jan MatuškaMM50Dražka00:38:18
46.929Lucie BijokováŽZ40Mimoni00:38:26
47.637Jiří MatyášMM4000:38:33
48.634Andrea LajblováŽZ5000:39:14
49.988Svatava ObrováŽZ6000:40:01
50.356Magdalena PetrováŽZ4000:40:32
51.772Jiří SobolMM5000:40:49
52.788Jan PištaMM40SDH Rožnov00:40:51
53.862Josef NováčekMM60+SDH Čučice00:41:03
54.693Jan KrycnerMM50RMT00:41:31
55.395Eva ŠtulíkováŽZ5000:41:50
56.360Petr MotyčkaMM5000:42:34
57.272Kateřina C.ŽZ5000:42:36
58.886Terezka JandováŽZ10Železnice00:43:16
59.771Lenka N.ŽZ4000:43:29
60.804Anita VeseláŽZ60SDH Chloumek00:43:53
61.453Kateřina ŽilkováŽZ5000:44:09
62.520Štěpán W.MM13FC Táborsko - Bílá00:44:17
63.146Alan ŠtylMM16RUSTY klub00:44:56
64.334Jana MacháčkováŽZ5000:45:02
64.715Kateřina MelzerováŽZ5000:45:02
66.57Irena ZelenáŽZ50OREL Moravské Budějovice00:45:27
67.436Kateřina U.ŽZ3000:45:39
68.192Šárka JindrovàŽZ50Radonice ( Č.B.)00:45:46
69.789Pavlína H.ŽZ6000:46:28
70.362Kateřina P.ŽZ3000:46:37
71.779Lukáš Š.MM13Vlašim00:46:51
72.625Michaela PatolánováŽZ50Báječné ženy v běhu00:47:54
73.749Jaroslava IndrovaŽZ60+00:48:13
74.894Pavlína C.ŽZ50OOB Třebíč00:48:17
75.778Josef M.MM4000:48:18
76.205Helena ZahradníkováŽZ60Seběhli se na netu00:48:22
77.832Jaroslava StrunzováŽZ5000:48:34
78.746Věra KrakorováŽZ60+SK Havlin Třebovle00:49:17
79.620Libor MachátMM4000:49:35
80.157Lucie BrzóskováŽZ40ZLOBR team00:49:50
81.288Alena BlažkováŽZ5000:50:47
82.984Jan KuklaMM50Running Lions00:50:53
83.706Jaroslava IndrováŽZ60+Báječné ženy v běhu00:51:20
84.183Marek BroulMM5000:52:01
85.867Markéta PravdováŽZ4000:52:16
86.791Klára BednaříkováŽZ3000:52:36
87.524Lucie Č.ŽZ4000:52:39
88.174Zuzana MlatečkováŽZ506825103300:52:43
89.266Kateřina Šindelková ŽZ5000:53:06
90.483Dominik V.MM13FC Táborsko - Modří00:53:16
91.697Roman M.MM13Čumani00:53:24
92.76Jana BuchtováŽZ6000:53:46
93.344Michaela GustyŽZ4000:54:52
94.303Petra K.ŽZ5000:55:09
95.393Šárka S.ŽZ50Srtg Decin00:56:18
95.583Kateřina PajerováŽZ4000:56:18
97.721Alexandra Večlová ŽZ60+Báječné ženy v běhu 00:56:55
98.158Martin LotterMM60ZLOBR team00:56:56
99.61Lea P.ŽZ4000:57:06
99.77Dagmar NebuželskáŽZ60+00:57:06
101.331Olga Kalendová KalendováŽZ5000:57:08
102.853Marián H.MM60+00:58:29
103.508Terezie S.ŽZ30POPOběhy00:58:30
104.269Vanessa N.ŽZ3000:59:03
105.764Eliška V.ŽZ1000:59:56
106.765Jan V.MM1301:00:18
107.734Jitka H.ŽZ50Boruvky01:00:56
108.763Květa Valentová V.ŽZ4001:01:14
109.477Ondřej K.MM13FC Táborsko - Bílá01:01:21
110.834Tomáš BayerMM50Bílsko u Vodňan01:01:25
111.993Eva RaymanováŽZ4001:01:56
112.854Martina K.ŽZ3001:02:30
113.372Alexander EmmertMM1301:02:36
114.234Roman KotlínMM50Lagunino01:03:59
115.891Kateřina F.ŽZ3001:04:52
116.300Petra GebhartováŽZ5001:04:57
117.740Štěpán HavlínMM13SK Havlin Třebovle01:05:15
118.743Amálie HavlínováŽZ10SK Havlin Třebovle01:05:35
119.232Iveta H.ŽZ4001:06:33
120.812Helena ŠpačkováŽZ4001:06:54
121.257Jitka PetrákováŽZ4001:09:31
122.994Andrea Č.ŽZ3001:09:40
123.845Gabriela S.ŽZ5001:09:45
124.68Kateřina B.ŽZ1301:10:00
125.178Tereza S.ŽZ4001:10:03
126.937Ála ŘezníčkováŽZ50Dino01:10:59
127.882Tereza MeissnerováŽZ1301:11:00
128.129Petr SlavíkMM50Lepísek01:11:23
128.130Lenka GrossmannováŽZ50Lepísek01:11:23
130.214Monika HanouskováŽZ3001:13:00
131.24Pavlína ŠlégrováŽZ4001:13:27
132.264Emilie MoláčkováŽZ4001:13:36
133.414Grey WOLFMM60#GLADIATORRACETEAM01:15:29
134.424David G.MM3001:15:43
135.112Lenka P.ŽZ3001:15:54
136.4Kačka ČejkováŽZ10HC Strakonice01:16:42
137.312Anonymní běžecŽZ5001:18:32
137.313Anonymní běžecMM1301:18:32
137.314Anonymní běžecMM1301:18:32
137.315Anonymní běžecMM5001:18:32
137.316Anonymní běžecŽZ1001:18:32
142.67helena B.ŽZ1601:21:25
143.291Monika K.ŽZ4001:22:12
144.51Petr Burián MM4001:23:24
145.537Eva V.ŽZ40Prostě běž!01:23:41
146.337Petra KotrlováŽZ30Rozběháme Česko01:24:03
147.964Julie ValenskáŽZ1301:32:43
147.965Dora ValenskáŽZ1001:32:43
149.935Anna Č.ŽZ4001:34:35
150.265Petr ChaniaMM1001:35:48
151.666Dagmar JirkovskáŽZ5001:35:50
151.667Naděžda JirkovskáŽZ60+01:35:50
153.307Kateřina ŠicováŽZ4001:38:26
154.65Lucie AdámkováŽZ40GrandVision01:39:11
155.933Petra Šotkovská Š.ŽZ4001:51:00
156.190Eliška R.ŽZ1001:53:16
157.191Adam R.MM1001:58:01