Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z tvého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány!
Výsledky jsou oficiální až po skončení závodu a vystavení diplomů.

Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.88Mája ValečkováŽZ4000:00:00
1.89Míša JůnováŽZ3000:00:00
1.96Kateřina PurkertováŽZ4000:00:00
1.97Dominika Kvapilová ŽZ10Jeseničtí Orli 00:00:00
1.98Nicole Marková ŽZ50Ikemark00:00:00
1.99Dominika Kvapilová ŽZ10Jeseničtí Orli 00:00:00
1.100Nicole Marková ŽZ50Ikemark00:00:00
1.109Miroslav PetschenkaMM30Nadějov 00:00:00
1.121Michael HolýMM60Přeborníci Hrob00:00:00
1.137Miroslav ŠeryMM5000:00:00
1.153Jana Holemá ŽZ50Pražáčci00:00:00
1.159Gabriela Jirásková ŽZ50Šneci v běhu 00:00:00
1.164Terezka ŠepsováŽZ7Ski Stará Paka 00:00:00
1.170Miroslava Korotvičková ŽZ5000:00:00
1.176Hana ŠevčíkováŽZ4000:00:00
1.184Karolína SehnalováŽZ10Přeborníci Hrob00:00:00
1.186Zdeněk KumstaMM5000:00:00
1.187Zuzana KoutnaŽZ5000:00:00
1.188Jaroslav SoldanMM1300:00:00
1.196Tomáš OndráčekMM1000:00:00
1.227Monika BláhováŽZ60A proč ne?00:00:00
1.229Ilona BerkováŽZ60Prostě běž!00:00:00
1.238Veronika V.ŽZ40Olympia Spartan Training KH00:00:00
1.245Petra MandincováŽZ5000:00:00
1.250Jiří B.MM2000:00:00
1.254Vendula PetrákováŽZ1300:00:00
1.255Matěj PetrákMM1300:00:00
1.256Marek PetrákMM5000:00:00
1.258Jolanka BrodzianskaŽZ1300:00:00
1.260Anna PickováŽZ20Chramiště00:00:00
1.268Helena TovárkováŽZ2000:00:00
1.328Anonymní běžecŽZ5000:00:00
1.329Anonymní běžecMM4000:00:00
1.340Simona E.ŽZ50FRMOL00:00:00
1.361Kateřina NovotnáŽZ5000:00:00
1.378Andrea StránskáŽZ5000:00:00
1.379Petr DuspivaMM1000:00:00
1.381David UrushadzeMM1600:00:00
1.382Klára UrushadzeŽZ4000:00:00
1.383Anna UrushadzeŽZ2000:00:00
1.384Michael UrushadzeMM1300:00:00
1.387Lenka Lněničková ŽZ4000:00:00
1.388Martin Hron MM5000:00:00
1.389Simča Šimůnková ŽZ1000:00:00
1.390Alžběta KasalováŽZ4000:00:00
1.420Marie JahodováŽZ3000:00:00
1.440Radana Schaeferová VobořilMM10FA Jablonec00:00:00
1.449Jan BorekMM40SK Jedovnice, z.s.00:00:00
1.454Jan BorekMM40SK Jedovnice, z.s.00:00:00
1.492Helena ČadováŽZ5000:00:00
1.493Radek PřikrylMM5000:00:00
1.494Radik PřikrylMM1000:00:00
1.495Ludmila OdstrčilováŽZ5000:00:00
1.503Móczár MóczárMM50Marek Móczár00:00:00
1.509Tobiáš V.MM1000:00:00
1.511Mikoláš V.MM700:00:00
1.538Daniel AustinMM400:00:00
1.546Honza MatuškaMM5000:00:00
1.548Adéla NaimannováŽZ10volejbal TJ EMĚ Mělník00:00:00
1.562Jakub VizentMM40Mejdánek Team00:00:00
1.564Vendula HořejšíŽZ30????00:00:00
1.586Ivana MachatkováŽZ50Kačounovi00:00:00
1.605Veronika HákováŽZ50Čárovi - Háčci00:00:00
1.606Martin Hák MM50Čárovi - Háčci00:00:00
1.607Hynek Hák MM16Čárovi - Háčci00:00:00
1.608Rozálka HákováŽZ13Čárovi - Háčci00:00:00
1.609Frencis HákováŽZ10Čárovci - Háčci00:00:00
1.611Anonymní běžecMM5000:00:00
1.614Anonymní běžecMM5000:00:00
1.635Anežka MartinováŽZ700:00:00
1.651Petra MorvaiŽZ50Morvai family00:00:00
1.656Lucie StrnadováŽZ2000:00:00
1.668Petr MašekMM50TJ Packa Praha00:00:00
1.673Michal J.MM4000:00:00
1.677Anetka MatějkováŽZ700:00:00
1.702Marek T.MM10ZŠ Klánovice00:00:00
1.705Mikulas M.MM7Čumani00:00:00
1.755Zuzana Pavlíčková PavlíčkováŽZ4000:00:00
1.756Monika TýfováŽZ40P-town00:00:00
1.757Martin ČermákMM30P-town00:00:00
1.767Barča VaňkováŽZ4000:00:00
1.768Vojtík VaněkMM1000:00:00
1.769Veru VaňkováŽZ1000:00:00
1.800Jaroslava Mikysková ŽZ6000:00:00
1.801Romana BenediktováŽZ40Rozběháme Rakovník00:00:00
1.802Jiří Dašek MM4000:00:00
1.843Tomáš PetrečekMM50Black Hill - Salomon - Leki00:00:00
1.852Hana KrejcovaŽZ4000:00:00
1.868Martina HajduškováŽZ5000:00:00
1.869Marek JindraMM6000:00:00
1.875Patrik HolubářMM303D fitness RT00:00:00
1.903Kateřina ŠimíčkováŽZ5000:00:00
1.904Anna ŠimíčkováŽZ1600:00:00
1.905Adéla ŠimíčkováŽZ1600:00:00
1.906Jan ŠimíčekMM1000:00:00
1.912Jan Ž.MM16Zš Brigádníků00:00:00
1.915Martin KučeraMM20Sokol Zdětín00:00:00
1.927Michaela M.ŽZ13Ski Run Čakovice00:00:00
1.931Alena Pilna PilnaŽZ4000:00:00
1.945Marie KunstátováŽZ50Šneci v běhu 00:00:00
1.968Anonymní běžecŽZ40Rozběháme Plzeň 00:00:00
1.969Anonymní běžecŽZ30Rozběháme Plzeň 00:00:00
1.970Anonymní běžecŽZ30Rozběháme Plzeň 00:00:00
1.987Miloš H.MM5000:00:00