Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z tvého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány!
Výsledky jsou oficiální až po skončení závodu a vystavení diplomů.

Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.766Filip NovákMM13SK Viktorie Chlebičov00:05:45
2.762Dominika DuškováŽZ13Biatlon Břidličná00:06:44
3.627Jan SchornýMM13KB Staré Město p/L00:07:10
4.85Adam HorskýMM1300:08:27
5.738Štěpán HavlínMM13SK Havlin Třebovle00:09:03
6.476Ondřej K.MM13FC Táborsko - Bílá00:10:48
7.718Jakub CharousekMM1000:11:15
8.951Lukáš DuštaMM10SK AKTIS PRAHA00:12:27
9.685Marek HnykMM1000:12:32
10.442Jeremiáš KaplanMM10Spartak Vrchlabí00:12:40
11.461Sarah VoigtsŽZ13Sněženka a machři00:12:55
12.710Vojtěch VítekMM16ZŠ Brigádníků00:13:25
13.833Adam Kopeček MM1300:13:40
14.517Michal D.MM13FC Táborsko - Modří00:13:44
15.433Ondřej P.MM1000:14:40
16.460Tomáš KňavaMM13Snĕženka a machři00:14:53
17.977Laura MužíkováŽZ10SC Praha Radotín 00:15:12
18.289Prokop KřenekMM1000:15:18
19.737Amálie HavlínováŽZ10SK Havlin Třebovle00:15:26
20.505Daniel NovotnýMM1000:15:48
21.463Lukáš KňavaMM10Snĕženka a machři00:16:10
22.581Jakub RoušalMM10 Spartak Vrchlabí00:16:45
23.978Viola MužíkováŽZ7SC Praha Radotín 00:17:00
24.519Štěpán W.MM13FC Táborsko - Bílá00:18:12
25.499Dan ČernýMM10Čerňátka00:18:17
26.603Viktor De StefanisMM13Junior Chomutov00:18:27
27.717Jiří CharousekMM1000:18:50
28.223matysek horskyMM1300:19:25
29.719Edita ŠvandováŽZ1000:19:30
30.140Antonie MandincováŽZ10Nordica Ski Zlín00:20:11
30.276Barbora ŽivnáŽZ700:20:11
32.985Tereza KuklováŽZ16HC Háje00:20:21
33.252Robin AustinMM1000:20:46
34.482Dominik V.MM13FC Táborsko - Modří00:21:27
35.539Ema OrságováŽZ1000:22:28
36.506Matyáš NovotnýMM700:22:38
37.649Aneta Bartošová ŽZ1300:22:46
37.650Emily BartošováŽZ1000:22:46
39.224miša HorskýMM1300:23:02
40.957Mikuláš DuštaMM7SK AKTIS PRAHA00:24:47
41.881Lukášek B.MM7AC Falcon Rokycany00:25:00
42.500Eva ČernáŽZ7Čerňátka00:25:56
43.141Alžběta MandincováŽZ7Nordica Ski Zlín00:26:19
44.879Karolína BrchelováŽZ1000:28:10
45.290Apolena KřenkováŽZ700:28:22
46.23Dominik UrbanMM10Cyklistický klub Litvinov00:29:23
47.498Hanka ČernáŽZ13Čerňátka00:30:37
48.849Matěj B.MM7Kostka škola00:30:48
49.175Ondřej MlatečekMM1000:33:03
50.332ŠÁRKA TrnečkováŽZ10Tj Sokol Hradec Králové 00:33:18
51.940Richard K.MM10Běžkuji prvně00:34:32
52.292Tomáš K.MM1300:35:05
53.160Anežka MálkováŽZ10Lumpíci00:37:40
54.152Zbyněk Michael VobořilMM400:38:31
55.696Mikulas M.MM7Čumani00:40:50
56.720Adina ŠvandováŽZ700:42:07
57.501Jenda ČernýMM7Čerňátka00:42:15
58.354Ondřej PeštaMM700:44:30
59.415Kryštof KřivánekMM1000:44:36
60.163Anetka ŠepsováŽZ10Ski Stará Paka 00:44:50
61.392Antonín Lančarič MM10Javorák00:45:00
62.421Jan Müller MM1300:46:49
63.582Josefína RoušalováŽZ401:57:08