Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z tvého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány!
Výsledky jsou oficiální až po skončení závodu a vystavení diplomů.

Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.874Kryštof ŠabackýMM50Rokytnice 55801:31:19
2.958Jiří HříbalMM40Plané řeči01:40:46
3.621Václav KrejcarMM30Decathlon Hradec Králové01:44:40
4.936Jiří HříbalMM40Plané řeči01:48:25
5.750Jan JanůMM30Mizuno team01:49:11
6.347Vladimir HrabecMM60TriZorro01:49:56
7.870Jan WinterMM40Tj delfín jablonec01:53:40
8.732René WiedemanMM50LO Sokol Podlázky01:54:03
9.733Petr MašekMM50TJ Packa Praha01:57:32
10.786Pavel KaplanMM50TJ Ski Rudník02:02:25
11.989Nikola GoňováŽZ30OB Žamberk02:07:40
12.729Jiří HříbalMM40Plané řeči02:10:31
13.321Ladislav ČechMM50RSFK02:19:13
14.653Nick N.MM20Nejdek Orienteering02:20:14
15.122Přemysl ŠvarcMM40TTK Slavia VŠ Plzeň02:23:06
16.899Martin Lajbl VIMM50BikeSport Ústí nad Labem02:31:44
17.580Daniel EybertMM50Cykloklub Chýnov02:33:39
18.934Leona ŘehořkováŽZ5002:38:05
19.814Martin Lajbl IIMM50BikeSport Ústí nad Labem02:40:45
20.924Dagmar HavlínováŽZ50SK Havlin Třebovle02:41:20
21.233Radek ŠvajcrMM50Triatlon Plzeň02:43:50
22.900Martin Lajbl VIIMM50BikeSport Ústí nad Labem02:44:27
23.703Martina LejskováŽZ40Plané Řeči02:46:05
24.448Milan HupkaMM60TJ Sokol Hořepník02:47:02
25.484Vojtěch K.MM50Dražické Bengo02:48:33
26.41Radek Š.MM50Triatlon Plzeň02:51:57
27.400Ondřej BartůšekMM40Rozběháme Liberec02:55:48
28.930Romana HartmanováŽZ60SRTG Kolín03:06:31
29.6Irena VlkováŽZ50Krasavy03:11:42
30.707Martin Lamač MM4003:16:27
31.777Přemysl Brabec B.MM5003:17:48
32.799Lukáš P.MM5003:18:53
33.124Renáta BenčováŽZ5003:21:52
34.108Martin IndraMM4003:23:34
35.889Karel KrumhanzlMM40Rozběháme Rakovník 03:24:07
36.59Daniel ČermákMM3003:52:41
37.236Eva BrunclikovaŽZ5004:06:35
38.684Štefan FuskaMM20VZS ČČK Sokolov, p.s.04:09:20
39.366Renáta RyšaváŽZ50Rychlý mámy04:11:02
40.474Lukáš Kotek MM3004:23:03
41.604Lenka Š.ŽZ5004:35:09
42.142Daniela M.ŽZ40Lanškroun04:36:33
43.15Jitka Vašková ŽZ50Praha 704:45:55
44.2Blanka HavlováŽZ50Krasavy 05:00:05
45.434Libor CesikMM50SKS-Řestoky05:01:44
46.403Bohumila MudrovaŽZ40ZaMe10005:36:37
47.404Petr TesařMM60+05:37:15
48.618Eva BrunclikováŽZ5007:00:41