Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z tvého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány!
Výsledky jsou oficiální až po skončení závodu a vystavení diplomů.

Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.910Václav T.MM4000:40:25
2.926Lukáš DuštaMM40KLOKNEROVA BOUDA00:51:38
3.596Petr MašekMM50TJ Packa Praha00:52:17
4.828Lukáš DuštaMM4000:54:31
5.566Jáchym HorákMM2000:54:54
6.348Vladimír HrabecMM60TriZorro00:54:58
7.9Adam Holomoucký MM30Elab team00:55:42
8.443Pavel KaplanMM50TJ Ski Rudník00:56:23
9.468Ondřej ČápMM50SK Dobruška00:56:44
10.784Pavel KaplanMM50TJ Ski Rudník00:57:08
11.878Patrik HolubářMM303D fitness RT00:58:32
12.34Nikola GoňováŽZ30OB Žamberk00:59:47
13.26René WiedemanMM50LO Sokol Podlázky00:59:52
14.815Martin Lajbl IIIMM50BikeSport Ústí nad Labem01:00:33
15.619Václav ŽateckýMM30Hopman team Žatec 01:01:16
16.704Jiří Hříbal HříbalMM40Plané řeči01:04:25
17.447Michal P.MM4001:07:07
18.641René MeissnerMM6001:08:26
19.642Lucie MeissnerováŽZ2001:08:55
20.72Jan KazdaMM6001:10:15
21.22Lukáš PinkavaMM50Hana Pinkavová01:10:25
22.231Tereza KlepsováŽZ2001:11:28
23.866Martina LejskováŽZ40Plané Řeči01:13:02
24.890Ondřej BartůšekMM40Rozběháme Liberec01:14:48
25.911Jáchym KovářMM30MIZUNO TEAM01:16:45
26.850Petr B.MM40Kostka škola01:17:04
27.430Lukáš VacekMM4001:19:06
28.335Leona ŘehořkováŽZ5001:20:31
29.74Eva K.ŽZ5001:20:39
30.901David HrdinaMM2001:20:46
31.267Dagmar HavlínováŽZ50SK Havlin Třebovle01:24:25
32.893Kateřina ŠpičákováŽZ2001:25:35
33.294Pavel KaplanMM50TJ Ski Rudník01:27:14
34.285Gabriela SvobodováŽZ40Chotěboř01:30:49
35.416Marek HlaváčikMM5001:31:19
36.377Radim PolereckýMM4001:31:45
37.545Vojtěch K.MM50Dražické Bengo01:31:55
38.716Jiří H.MM3001:33:10
38.963Jiří H.MM3001:33:10
40.888Andrea LajblováŽZ5001:33:49
41.659Filip F.MM5001:34:11
42.429Zdena MladkovaŽZ50Trilobit01:34:20
43.848Jakub HříbalMM40Plané řeči01:35:15
44.336Kateřina BoudováŽZ30Jizerka.cz01:35:20
45.168Marek B.MM4001:37:46
46.368Milan KrejčíMM50Tri Club Česká Lípa01:39:04
47.375Anna KřížováŽZ30ABC Braník01:39:05
48.399Michal B.MM4001:41:49
49.887Lenka TopinkováŽZ50AC Moravská Slavia Brno01:43:52
50.949Renata CoufalováŽZ6001:45:11
51.883JAN MATUŠKAMM50DRAŽKA01:46:52
52.512Tomáš JirkalMM4001:47:29
53.473Olie F.ŽZ5001:49:06
54.597Diana KakosováŽZ50DoDi Milevsko01:50:13
55.215Alena SmažíkováŽZ50Tábor01:52:09
56.431Lenka F.ŽZ5001:53:49
57.687Zdeněk TahalMM5001:57:06
58.70Vojtěch Č.MM3001:57:33
59.946Petr MizeraMM40Dobrá správa01:59:33
60.626Jana MacháčkováŽZ5001:59:48
61.918David ŠtajncMM40131202:00:15
62.244Lenka MartykánováŽZ3002:00:39
63.166Eva BrunclíkovaŽZ5002:01:35
64.185Zdeněk SvobodaMM40AUTO ZM02:01:50
65.357Jana Tůmová ŽZ50Kunžak 02:04:48
66.411Jana Ryglová ŽZ50Bicykl team Ústí nad labem 02:08:18
67.871Renata CoufalováŽZ6002:10:31
68.612Martin Pitrun PitrunMM4002:11:37
69.410Kateřina G.ŽZ3002:12:47
70.676Barbora Š.ŽZ1302:14:49
71.675Anonymní běžecŽZ5002:14:56
72.962Jiří B.MM60POPOběhy02:15:25
73.961Lenka B.ŽZ60POPOběhy02:18:06
74.950Radka AndrušíkováŽZ6002:18:27
75.662Petra HamtilováŽZ5002:19:34
76.167Eva BrunclikováŽZ5002:20:43
77.426Bohumila MudrovaŽZ40ZaMe10002:23:08
77.427Petr TesařMM60+02:23:08
79.203Zdenka VeseláŽZ50Fitko Lužice02:23:39
80.602Adam HoudekMM1302:25:52
80.698Elen K.ŽZ13AK ISCAREX Česká Třebová02:25:52
82.699Radim K.MM10AK ISCAREX Česká Třebová02:26:27
83.982Miloš H.MM5002:27:55
84.145Pavel ŠtylMM50RUSTY klub02:28:03
85.69Jana MacháčkováŽZ5002:29:03
86.925Věra KrakorováŽZ60+SK Havlin Třebovle02:29:33
87.859Alexandra VečlováŽZ60+Báječné ženy v běhu02:31:23
88.401Milan Brunclík MM5002:31:30
89.568Lukáš Novák NovákMM3002:32:59
90.118Daniel KrálMM4002:35:26
91.920Markéta BímanováŽZ50STK Náčelníci02:38:04
92.947Pavlína ŠestákováŽZ5002:42:14
93.623Helča ZvolánkováŽZ4002:42:40
94.349Martina VaněčkováŽZ5002:45:44
95.739Libor M.MM5002:46:25
96.714Tereza Pospíšilová PospíšilováŽZ3002:51:48
97.117Štěpánka MrázkováŽZ5002:52:43
98.230Stanislav Krejčí MM5002:55:57
99.692Ewelina MichalowskaŽZ4002:59:34
100.413Jitka Peroutkova ŽZ4003:01:32
101.62Eva ŠvecováŽZ5003:05:00
101.63Jan BezděkMM5003:05:00
103.748Věra KrakorováŽZ60+SK Havlin Třebovle03:11:20
104.742Štěpán HavlínMM13SK Havlin Třebovle03:14:35
105.417Pavlína C.ŽZ50OOB Třebíč03:15:07
106.983Martina Kuruc KurucŽZ4003:15:33
107.573Michaela NovotnáŽZ4003:20:00
108.745Amálie HavlínováŽZ10SK Havlin Třebovle03:25:44
109.71Lenka K.ŽZ50chůzi zdar03:28:27
110.909Dora ValenskáŽZ1003:29:29
111.907Julie ValenskáŽZ1303:29:44
112.561Martina R.ŽZ4003:34:04
113.794Petra RotterováŽZ4003:43:10
114.54Ivana K.ŽZ3003:43:45
115.590Soňa KorečkováŽZ50Bobři Pardubice 03:44:51
116.781Aleš Novotný NovotnýMM30Vidlička a nůž03:47:04
117.780Martin BláhaMM30Vidlička a nůž03:47:17
118.841David Foltyn FoltynMM50vikinecka04:05:39
119.94Petra PlachkáŽZ3004:31:34
120.21Jana H.ŽZ4004:35:45