Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z tvého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány!
Výsledky jsou oficiální až po skončení závodu a vystavení diplomů.

Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.281Kryštof ŠabackýMM50Rokytnice 55800:26:24
2.972Petr MašekMM50TJ Packa Praha00:31:26
3.837Lukáš DuštaMM40KLOKNEROVA BOUDA00:32:57
4.856Daniel EybertMM50Cykloklub Chýnov00:36:41
5.466Ondřej ČápMM50SK Dobruška00:37:49
6.725René WiedemanMM50SKI Sokol Podlázky00:38:01
7.785Pavel KaplanMM50TJ Ski Rudník00:38:15
8.877Patrik HolubářMM303D fitness RT00:39:01
9.838Jií HříbalMM40Plané řeči00:39:59
10.857Martin Lajbl IVMM50BikeSport Ústí nad Labem00:40:20
11.938Tomáš FúsekMM60TOM Mikulášovice 00:40:44
12.467Petr ČápMM20SK Dobruška00:40:51
13.525Jiří P.MM60Redpoint Team 00:41:02
14.376Daniel EybertMM50CK Chýnov00:41:27
15.851Tomáš NádvorníkMM40Jogito Olomouc00:42:06
16.530Daniel SúkeníkMM3000:42:23
17.959Dusan StepanekMM50Kloknerova bouda00:44:16
18.293Pavel KaplanMM50TJ Ski Rudník00:44:50
19.700Lubomír KovářMM50OZZY Brno00:46:00
20.770Pavel BurdaMM50Amcykl Humpolec00:47:04
21.722Jiří HříbalMM40Plané řeči00:47:35
22.544Luděk P.MM5000:47:49
23.941Ondřej BartůšekMM40Rozběháme Liberec00:49:20
24.844Matěj NedomlelMM30Bítouchov00:50:24
25.324David NěmecMM4000:52:03
26.490David KopačkaMM4000:54:23
27.92Radomír ČihákMM3000:55:36
28.355Vratislav FišarMM3000:57:58
29.11Michal HavlíčekMM50ACES Team K.Vary00:59:51
30.690David HrdinaMM2001:00:07
31.306Jakub Holý MM40Judo ZVOLÍK 01:02:32
32.736Jaroslav MacháčekMM6001:02:50
33.320František HanykýřMM60Hajtry z Haidy01:04:06
34.462Petr Pokorný MM5001:04:31
35.846Josef ChourMM16SK Torik Doksy01:07:31
36.102Josef R.MM4001:09:47
37.295Jeremiáš KaplanMM10Spartak Vrchlabí01:11:27
38.179Miloš HodinářMM5001:12:41
39.301Tomáš K.MM4001:14:46
40.279Martin D.MM4001:16:05
41.182Vladimír KalivodaMM5001:16:15
42.459Karel Š.MM40Kikin01:16:59
43.425Jiří M.MM40Krupka01:17:31
44.863Josef NováčekMM60+SDH Čučice01:21:08
45.686Marek JandaMM13Cykloklub Jičín01:21:24
46.540Pavel ZámečníkMM60Husovický coury01:23:01
47.599Filip VokatýMM1001:26:21
48.402Michal B.MM4001:27:06
49.790Jakub HříbalMM40Plané řeči01:27:57
50.53Pavel HanušMM60OB Loko Trutnov01:35:30
51.528Jan DlouhýMM40Řetenice01:38:08
52.120Martin Jánský MM50Liberec01:43:23
53.948Jakub ŠestákMM1601:47:10
54.299Martin K.MM40Brnkačka :)01:47:41
55.741Štěpán HavlínMM13SK Havlin Třebovle01:48:01
56.216Tomáš Fošum MM50Vyšnaci 01:49:55
57.816Petr UngermannMM3001:54:47
58.114David MaderMM2001:58:11
59.228Miloš H.MM50soukromně02:05:03
60.204Adam HoudekMM1302:28:11
61.123Ondřej JanáčMM30Rozběháme Brno03:19:38