Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl ty, nebo přátelé z tvého týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány!
Výsledky jsou oficiální až po skončení závodu a vystavení diplomů.

Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.1747Jáchym KovářMM30MIZUNO TEAM00:16:09
2.1176Ondřej ČápMM50SK Dobruška00:18:05
3.714Vojtěch F.MM30Canicross Přerov00:18:08
4.1094Roman ChoutkaMM5000:18:26
4.1552Borek PožárMM30Mizuno Team00:18:26
6.1996Tadeáš BímanMM20AK ŠKODA Plzeň00:18:32
7.1599Tomáš KalvarMM20Sokol Hať00:19:06
8.1837José MusilMM1600:19:51
9.981David HrdinaMM2000:19:53
10.837Jiří MalíkMM5000:20:19
11.137Martin ŠafránekMM3000:20:37
11.139Michal ŠafránekMM3000:20:37
13.1898Petr BartošMM3000:20:58
14.1924Josef ChlupatýMM50STG ORLOVÁ00:21:04
15.1675Dominik Michálek MM3000:21:10
16.1824Tomáš FúsekMM60TOM Mikulášovice 00:21:14
17.1896Ivoš VečeřaMM50SK Okříšky00:21:23
18.1335Daniel SúkeníkMM3000:21:24
19.1822Ondřej FúsekMM16TOM Mikulášovice 00:21:34
20.1869Jiří MašekMM4000:21:40
21.1994Marek SalamonMM60Rožnov pod Radhoštěm00:21:43
22.1998David BímanMM16AK ŠKODA Plzeň00:21:45
23.1175Petr ČápMM20SK Dobruška00:21:57
24.1227Jan Fröde MM3000:21:58
25.1167Martin Tomášik TomášikMM5000:22:01
26.2091Michal DorňákMM40SH Tiikerit00:22:02
27.2096Nikola GoňováŽZ30OB Žamberk00:22:04
28.1411Natálie RőslerováŽZ13Fitnes Ural00:22:08
29.75Rudolf PadoMM60Liptovský Mikuláš00:22:14
30.1118Milan KubíčekMM4000:22:20
31.2078Adéla ChládkováŽZ40Velký potenciál 00:22:24
32.1106Pavel PařízekMM30Workout Lomnice00:22:25
33.228Lenka TopinkováŽZ50AC Moravská Slavia Brno, spolek00:22:30
34.824Slávek BěžecMM40RUN magazine team00:22:32
35.333Petr RojanMM60Petřvald jen tak pro radost na pohodu00:22:33
36.2004Josef NováčekMM60+SDH Čučice00:22:49
37.1040Tomáš KloudaMM40Bosch Diesel Jihlava00:22:58
38.1001Adrien KrupičkaMM13Klub sportovního plavání Kladno00:22:59
39.762Tomáš VrzalMM4000:23:04
40.481Jiří NepožitekMM3000:23:09
41.1242Matěj K.MM13FC Táborsko - Bílí00:23:12
42.765Martina T.ŽZ40M&M00:23:15
43.1743Jana NovákováŽZ40SK Viktorie Chlebičov00:23:17
44.2019Jaroslava PokorováŽZ50Báječné ženy v běhu00:23:21
45.292Marína P.ŽZ1600:23:23
46.386Martin PergerMM40Rozběháme Neratovice00:23:29
46.2056Marie KunstátováŽZ50Šneci v běhu 00:23:29
48.556Stefan PalfiMM4000:23:30
49.195Jiří GargulákMM5000:23:33
50.2095Roman Němec NěmecMM50#Fklidu00:23:42
51.814Martin HradeckýMM50Rozběháme Žitnou00:23:46
52.1082Gabriela SvobodováŽZ40Chotěboř00:23:48
52.1934Patrik HolubářMM303D fitness RT00:23:48
54.1137Richard RyskaMM50Rozběháme Strakonice 00:23:49
55.742Jana SvobodováŽZ4000:23:51
56.150Michaela MikešováŽZ16SDH Břehov00:23:52
57.1327Michal Potocký MM5000:23:53
58.1792Robin ChaloupkaMM3000:23:54
58.1860Andrea Kadlecová ŽZ30Vlašim 00:23:54
60.1323Roman M.MM13Čumani00:24:08
61.368Vítězslav SteinMM5000:24:12
62.972Roman BernátMM6000:24:14
63.750Ondřej VeselskýMM4000:24:21
64.524Ogy V.MM3000:24:23
65.29Nikol LinkováŽZ30RUN Magazine Team00:24:24
66.1374Vojtěch K.MM50Dražické Bengo00:24:26
67.1174Michal Potocký MM5000:24:32
68.579Kryštof HerejkMM3000:24:35
69.1968Simona HaňkováŽZ3000:24:48
70.1758Kateřina PeštováŽZ5000:24:52
71.905Lukáš MlýnekMM40ostravšti cypi00:24:55
72.1189Roman NešporMM40SkoroBěžci Tuklaty00:24:58
73.593David BartošMM4000:25:04
74.706Karolína KeistováŽZ3000:25:05
74.2084Ulrika SimonicsováŽZ30Nesvady00:25:05
76.2023Andrea FúskováŽZ20TOM Mikulášovice 00:25:06
77.180Jan Š.MM30Tatranská strela00:25:09
77.1077Richard WíttekMM50Run magazine team00:25:09
79.464Aneta Kráčmarová ŽZ3000:25:17
80.1121Petr ZimaMM5000:25:18
81.1668Pavel DvořákMM5000:25:20
82.1735Alena Pilna P.ŽZ4000:25:21
83.1907Lenka MikulíčkováŽZ3000:25:22
84.2046Renáta CharvátováŽZ16TOM Mikulášovice 00:25:25
85.764Milan B.MM50M&M00:25:28
86.1215Dominik SztancsikMM2000:25:30
87.192Oldřich JohanMM4000:25:33
88.1204Ondřej K.MM13FC Táborsko - Bílá00:25:38
89.138Monika DočkalováŽZ3000:25:39
90.1226Arnošt NečasMM6000:25:44
91.1436Karolína Kukul’ováŽZ2000:25:46
91.1911Honza GrézlMM60+Alpaka Vyškov00:25:46
93.737Petra NovákováŽZ40Vochoběžky00:25:49
94.4Monika FoltovaŽZ5000:25:53
94.780Jakub Zyšk MM30Runningboleslav 00:25:53
96.356David Skroch MM3000:25:55
95.889Ivana Kamešová ŽZ50Merch#5300:25:55
98.983Kristina ŠebeňováŽZ4000:25:58
99.50Tereza Havlíčková ŽZ40Rozběháme Česko 00:26:00
100.1237Jan WinterMM40Tj delfín jablonec00:26:01
100.1316David FialaMM2000:26:01
100.2057Petr MizeraMM40Dobrá správa00:26:01
103.316Miroslav VaverkaMM4000:26:05
101.707Lukáš MasaříkMM3000:26:05
105.1095Ondřej BartůšekMM40Rozběháme Liberec00:26:11
106.1984David S.MM3000:26:20
107.1122Luboš RůžičkaMM3000:26:24
107.2087Petr MašekMM50TJ Packa Praha00:26:24
109.967Petra Š.ŽZ40New Roll Runners00:26:25
110.199Jiří ČernýMM4000:26:26
111.1471Petr NovákMM6000:26:37
112.1015Milan ZávorkaMM30SDH Chabeřice00:26:41
113.2050Lada Fialová ŽZ40Fialáci v běhu 00:26:42
114.234Milan NevěčnýMM50Brno-Lesná00:26:43
115.1771Marketa SattlerovaŽZ4000:26:45
116.1104Václav Kuchař MM3000:26:49
117.702David Vojáček VojáčekMM50Šneci v běhu00:26:50
118.1405David RozkošnýMM3000:26:53
119.1187David PacovskýMM50SkoroBěžci Tuklaty00:26:57
119.2045Káťa BělouškováŽZ16SK Chotěboř00:26:57
121.1784Miloš H.MM5000:26:59
122.1036Richard VyskočilMM5000:27:00
122.1963Eva SimonicsováŽZ60Nesvady00:27:00
124.350Kateřina KadletzováŽZ4000:27:02
123.675Zdeňka HlaváčkováŽZ5000:27:02
126.71Kačka ČejkováŽZ10HC Strakonice00:27:04
127.492Andrea KadlecováŽZ30Vlašim 00:27:07
127.1234Adéla SojkováŽZ16Kadaň00:27:07
129.1022Zdeněk ChudějMM502 kmínky00:27:10
128.1125Aneta JanoušováŽZ40Hejlov00:27:10
131.624Petr Vániš MM4000:27:14
129.1232Jiří SojkaMM50Kadaň00:27:14
129.2024Nikol BaladováŽZ30SDH Bobrovníky00:27:14
134.3František FabíkMM50Valmez00:27:17
130.1696Lukas VolmanMM4000:27:17
136.1039Martin V.MM50Sekáči ve vaně00:27:18
137.485Maruška PlešovskáŽZ5000:27:21
138.1621Vladimír KnirschMM40Litovel00:27:23
139.2081Nikol PíchalováŽZ40Správa železnic00:27:24
140.901Tereza BohatáŽZ3000:27:27
141.907Marie RočovskáŽZ3000:27:28
142.1390Vít V.MM20Toi Toi cykloklub Slaný00:27:32
142.1414Ondřej PopMM30TJ Mořkov00:27:32
144.548Lucie SvatošováŽZ4000:27:34
145.1535František HanykýřMM60Hajtry z Haidy00:27:38
146.1207Dominik V.MM13FC Táborsko - Modří00:27:41
146.1487Rostislav V.MM60Cyklo Team Bezděkov00:27:41
148.439Tomáš K.MM3000:27:46
149.1486Robert 20 Seehofner S.MM60+00:27:48
150.217Lucie Teťhalová ŽZ5000:27:53
150.895Michal M.MM5000:27:53
152.1494Dušan B.MM5000:27:57
153.1673Martina Č.ŽZ40Běhá celý Sezimák00:27:58
153.1953Kateřina Bálintová ŽZ4000:27:58
155.1168Ondřej Tomášik MM1000:28:00
156.2008Pavel HorákMM5000:28:02
157.409Tomáš K.MM50TomíkTour00:28:08
158.240Barbora HronováŽZ40Spojenci sportovců na vozíku00:28:12
158.1754Tereza Pospíšilová PospíšilováŽZ3000:28:12
160.1787Pavlína ŠrámkováŽZ4000:28:14
161.1188Martina PacovskáŽZ40SkoroBěžci Tuklaty00:28:15
162.1568Milan KrouskÿMM40Kanda team00:28:20
163.1957Eliška PodlipskáŽZ40RMT00:28:21
164.1058Jana T.ŽZ4000:28:24
165.1995Michal BímanMM50STK Náčelníci00:28:25
166.206Simona HaňkováŽZ3000:28:26
166.207Aleš HaňkaMM6000:28:26
168.56Martina VrbickáŽZ40Šneci v běhu00:28:29
167.254Veronika FigováŽZ40Lučenec00:28:29
170.1453Lenka MoudráŽZ50Borci00:28:31
171.1857Markéta GrabmüllerováŽZ3000:28:32
172.2032Tomáš HrdinaMM5000:28:36
173.1401Eva ŘehůřkováŽZ5000:28:37
173.1489Michaela N.ŽZ5000:28:37
175.1046Adriana GažováŽZ5000:28:39
176.700Michaela Kosaková KosakováŽZ30Český maratónský klub00:28:43
177.550Patrik NedomaMM30Strakáči00:28:45
177.809Anita Veselá VeseláŽZ60SDH Chloumek00:28:45
179.493Květa K.ŽZ4000:28:47
180.351Kateřina HanychováŽZ3000:28:48
181.1512Ema KlementováŽZ4000:28:51
182.1084Michal KřižákMM2000:28:56
183.498Jana Navrátilová ŽZ6000:28:59
184.140Kateřina KavulováŽZ3000:29:01
185.64Božena KoutnáŽZ60RUN magazine Team00:29:07
186.415Lukáš Kotek MM3000:29:10
187.321Eva ČudkováŽZ40Šneci v běhu00:29:13
188.894Silvie Koblicova SimankovaŽZ5000:29:14
189.1011Martina Bartíková ŽZ3000:29:15
190.1580Tomáš TáborskýMM4000:29:17
191.1236David E.MM5000:29:23
192.101Michal HavlíčekMM50ACES Team K.Vary00:29:26
193.1080Simona ŠofrováŽZ60Nětřa šmarovač00:29:27
194.752Kateřina LuxíkováŽZ3000:29:28
194.1163Jan BorekMM40SK Jedovnice00:29:28
196.295Daniel OpletalMM3000:29:30
195.710Monika H.ŽZ3000:29:30
198.1088Marcela BřínkováŽZ4000:29:31
199.129Jana KřistkováŽZ50Šneci v běhu00:29:32
200.2097Radka SlámováŽZ5000:29:34
201.988Martina FaiferováŽZ5000:29:35
202.874Karolína WilkováŽZ3000:29:38
203.1894Tereza KovaříkováŽZ30RUN Magazine Team00:29:40
204.952Jan VincentMM5000:29:43
205.22Irena ZelenáŽZ50OREL Moravské Budějovice00:29:44
206.134Monika MelichováŽZ3000:29:49
206.1666Denisa ŠtichováŽZ40Black Swan Event00:29:49
206.1945Jakub NovákMM3000:29:49
209.1079Alžběta KasalováŽZ4000:29:52
207.1440Jitka Hrozova H.ŽZ50Boruvky00:29:52
211.954Markéta DederováŽZ50Kojčice00:29:54
208.1510Jan PrägerMM40Präger team00:29:54
213.1588David WrzecionkoMM50Kaznějov00:29:56
209.1829Lenka UjčíkováŽZ3000:29:56
215.1373Martin Pitrun PitrunMM4000:29:59
216.1479Aneta P.ŽZ30SK Centrum bojových sportů00:30:01
216.1665Jiří Nebeský NebeskýMM4000:30:01
218.118Věrka Volná VolnáŽZ5000:30:05
219.236Dáša Malá ŽZ40SOP-AMA společnost onkologických pacientů, jejich rodinných příslušníků a přátel 00:30:06
220.1105Andrea Kadlecová ŽZ30Vlašim 00:30:08
221.993Lea P.ŽZ4000:30:09
222.1538Karolína ŘíhováŽZ3000:30:11
223.435Jakub PejznochMM3000:30:12
224.1472Martina TýlováŽZ4000:30:14
225.1113Martina V.ŽZ4000:30:20
226.626Marie ChoutkováŽZ13HB Basket Praha00:30:22
227.166Simona ChlebounovaŽZ40Simik00:30:25
227.1516Maxmilián ŠtaiglMM1000:30:25
229.477Anna TylšováŽZ16Báječné ženy v běhu00:30:26
228.1722Kateřina PavlůŽZ16Žďárná00:30:26
231.1761Hana DvorskáŽZ50Dříteč00:30:30
232.1025Aleš HrňaMM302 kmínky00:30:32
233.1937Zdeněk KrálMM5000:30:33
234.1679Irena VolmanovaŽZ4000:30:37
235.685Radek PangrácMM50Afgánec00:30:39
235.1132Evka H.ŽZ3000:30:39
237.1221Dagmar Hartmanová H.ŽZ5000:30:40
238.1292Štěpán W.MM13FC Táborsko - Bílá00:30:42
239.401Matěj U.MM3000:30:43
239.812Jan ChvátalMM4000:30:43
241.1033Renata ŠperlingováŽZ5000:30:46
242.411Michala H.ŽZ4000:30:47
242.1101Monika HanouskováŽZ3000:30:47
244.979Jana Becková ŽZ50Rozběháme Pelechy00:30:48
245.674Tereza GärtnerováŽZ3000:30:49
246.899Michaela K.ŽZ3000:30:51
247.1756Tereza V.ŽZ4000:30:57
247.1866Martin HybšMM40Black Swan Event00:30:57
249.212Stanislava SoukupováŽZ50Šneci v běhu 00:30:58
250.1376Silvie JanečkováŽZ50MS TORPEDOES00:31:00
251.1140Diana ZemanováŽZ50Dog Ladies00:31:01
252.402Tereza J.ŽZ4000:31:02
252.741Stanislav Pavelka MM4000:31:02
254.400Terezie B.ŽZ3000:31:05
253.1658Lenka MaralíkováŽZ4000:31:05
256.1430Iva KolegarováŽZ4000:31:08
257.1943Jirka HrubešMM5000:31:10
258.995Andrea Kadlecová ŽZ30Vlašim 00:31:15
259.196Gabriela MichalcováŽZ50Praha00:31:17
260.79Irena VlkováŽZ50Krasavy00:31:18
261.329Roman FrenkMM50FFYT00:31:22
261.732Jana Š.ŽZ5000:31:22
263.1470Adam ChytrýMM13FK Neratovice Byškovice00:31:24
264.438Silvie N.ŽZ5000:31:26
265.1086Dagmar VeseláŽZ60+00:31:27
266.307Denisa DvořákováŽZ30Šneci v běhu00:31:29
267.1627Jarmila P.ŽZ60Prostě běž00:31:30
268.1110Michal Jurda MM4000:31:34
269.1628Jiří K.MM50Prostě běž00:31:46
270.1970Marie Kotoučková KotoučkováŽZ3000:31:47
271.300Stanley VšetečkaMM50Šneci v běhu00:31:48
271.510Jitka HanušováŽZ60OB Loko Trutnov00:31:48
273.120Martina BursíkováŽZ4000:31:49
272.452I. G.ŽZ5000:31:49
272.1671Jitka T.ŽZ5000:31:49
276.330Jan NavrátilMM5000:31:56
273.369Vlaďka Benešová ŽZ4000:31:56
278.1596Dominika Hosingerová ŽZ30AK Litvínov 00:31:57
279.816Eliška Suchomelová SuchomelováŽZ4000:31:59
279.1431Alena Müllerová ŽZ40Prostě běž!00:31:59
281.697Pavel HanušMM60OB Loko Trutnov00:32:02
280.1428Lukáš F.MM4000:32:02
283.768Miriam MusilováŽZ40Prostě běž! 00:32:08
281.1362Monika Menclová MenclováŽZ50Prostě běž00:32:08
285.820Dana KopeckáŽZ5000:32:09
286.175Klára HorováŽZ3000:32:11
286.1326Tereza F.ŽZ1600:32:11
288.562Petra MazalováŽZ40Brno00:32:16
289.189František VaněkMM5000:32:22
289.724Michal KratochvilMM60Run Magazine Team00:32:22
291.1010Milena Urbášková ŽZ5000:32:23
292.276Jana HrinkováŽZ40Regenerujte.cz00:32:25
293.796Magdalena Z.ŽZ5000:32:27
294.447Jana SmetanováŽZ30J+V00:32:34
295.496Zuzana HájkováŽZ40Kladno00:32:35
296.156Pavlína B.ŽZ30Nový Jičín00:32:41
297.395Kristina M.ŽZ4000:32:46
297.446Vincenc PeroutkaMM30J+V00:32:46
299.1697Antonín Kuchař K.MM50SRTG RUN KYJOV00:32:51
300.1657Adéla SchwarzováŽZ3000:32:57
301.775Iveta BaránekováŽZ60+Komárno00:32:59
302.1449Stan HenklMM4000:33:01
303.908Michaela K.ŽZ4000:33:08
303.1049Elif G.ŽZ3000:33:08
303.1772Jana Halmo AndrlováŽZ4000:33:08
306.86Veronika VopičkováŽZ40Prostě bež!00:33:10
307.1388Michal ChrudinaMM4000:33:12
307.1767Martina KortánováŽZ5000:33:12
307.1873Denisa V.ŽZ3000:33:12
310.1068Michal VávraMM4000:33:14
311.74Katerina HvastjaŽZ4000:33:16
311.757Kateřina RikkŽZ4000:33:16
313.1920Věra MoravcováŽZ5000:33:17
314.941Silvia NagyováŽZ5000:33:20
315.177Miluška PavlasováŽZ50Rájov00:33:23
316.14Kateřina D.ŽZ3000:33:26
317.571Klára KaválkováŽZ1600:33:27
318.1578Olga DohnalováŽZ5000:33:33
318.1805Jakub HonelMM10AHA Vyškov00:33:33
320.1385Petra JovićŽZ50IND00:33:35
321.387Michael BenešMM4000:33:37
322.744Pavlina ViovaŽZ4000:33:41
322.1112Petra WalicaŽZ3000:33:41
324.1069Jana BušováŽZ5000:33:42
325.951Katharina PolákováŽZ40Šneci v běhu00:33:43
326.1012Daniela MattovičováŽZ30neb-ježci00:33:49
327.1807Marie HonelováŽZ5000:33:50
328.1751Marie HladíkováŽZ4000:33:52
329.851Romana C.ŽZ4000:33:54
330.1989Tereza Čiháková ČihákováŽZ4000:33:55
331.1076Pavla H.ŽZ30Lišky Libeň 00:33:59
332.1432Ewelina MichalowskaŽZ4000:34:03
333.754Martin D.MM4000:34:06
333.1294Anna ZapletalováŽZ3000:34:06
335.898Denisa K.ŽZ3000:34:08
334.1543Agáta V.ŽZ1000:34:08
337.124Petra FictumováŽZ50Holýšov00:34:09
338.778Nela P.ŽZ4000:34:13
339.708Jana SornasováŽZ50Rozběháme Plzeň 00:34:15
340.748Karina F.ŽZ30Prostě běž!00:34:16
341.1716Iva DoležalováŽZ40Prostě běž!00:34:23
342.1783Karolína StuchlíkováŽZ3000:34:27
343.1087Kateřina V.ŽZ40Šneci v běhu00:34:30
344.924Lenka P.ŽZ3000:34:33
344.1038Michal HorákMM5000:34:33
346.57Blanka HavlováŽZ50Krasavy 00:34:36
345.884Michaela K.ŽZ4000:34:36
348.1541Lucie V.ŽZ4000:34:37
349.1434Martina Luňáčková ŽZ4000:34:39
350.597Katarína Molnarova ŽZ4000:34:40
350.1424Martina BiedermanováŽZ50STG Rychnov nad Kněžnoi00:34:40
350.1542Valerie V.ŽZ1300:34:40
353.374Jaroslava MikyskováŽZ6000:34:41
354.2099Eva RaymanováŽZ4000:34:42
355.865Petr ŠolínMM4000:34:45
356.1111Jana RŮŽIČKOVÁ RŮŽIČKOVÁŽZ5000:34:49
357.1355Tereza FurmánkováŽZ30-00:34:52
358.437Klára ZimákovaŽZ3000:34:53
359.456Gabriela KettnerováŽZ4000:34:55
360.1793Petra KřivkováŽZ3000:34:56
361.946Veronika MenšíkováŽZ4000:34:58
362.1712Radka MartínkováŽZ4000:35:00
363.1569Lenka KerlováŽZ40Kanda team00:35:04
364.326Petr Burián MM4000:35:06
365.123Šárka HurtováŽZ5000:35:07
365.2077Veronika Šebová ŽZ30Šneci v běhu00:35:07
367.1107David Skála SkálaMM3000:35:14
368.279Lenka BártováŽZ4000:35:15
368.285Lenka ĎoubalováŽZ4000:35:15
370.1380Anna Křepínská K.ŽZ2000:35:16
371.1811Jan KovačovskýMM40Pohodáři00:35:17
372.1777Zdeňka Holečková HolečkováŽZ5000:35:19
373.1299Martin KuchařMM50OISM00:35:23
374.1927Veronika ZimmelováŽZ5000:35:24
375.1843Monika PodzimkovaŽZ5000:35:25
376.244Barbora Nerušilová ŽZ4000:35:26
377.1172Miloslav O.MM40Leština_Sobě00:35:27
378.163Robin ŠtylMM16RUSTY klub00:35:29
378.591Lenka KosinováŽZ50Lenyjoga00:35:29
380.539Lucie Bouší ŽZ3000:35:30
381.616Nikola WinklerováŽZ1600:35:40
382.335Martina Bursíková ŽZ4000:35:42
383.504Lucie Kovářová ŽZ5000:35:48
383.876Adéla Polachova ŽZ3000:35:48
385.346Jana Váchová VáchováŽZ6000:35:49
384.1367Eva FajfrlíkováŽZ60AE klub LADY Plzeň00:35:49
387.336Eliška VondrákováŽZ5000:35:52
388.256Dana LukešováŽZ50Rozběháme Plzeň00:35:54
388.2040Dalibor Slavík SlavíkMM5000:35:54
390.615Petra Rýzková ŽZ50Žiadny00:35:55
389.1646Petra Rýzková ŽZ50Senica 00:35:55
392.449Eva LabuťováŽZ50Rozběháme Hostivice 00:35:56
393.338Monika Kubátová KubátováŽZ50Domov Maják 00:35:57
393.2058Věra ŠrámkováŽZ4000:35:57
395.164Alan ŠtylMM13RUSTY klub00:35:59
394.863Lucie SchejbalováŽZ4000:35:59
397.1477Pavel Bucala MM40OCR Vlašim 00:36:03
398.560Lidmila HlavinkováŽZ5000:36:06
399.958Jan Pelant PelantMM4000:36:08
399.1606Anežka T.ŽZ3000:36:08
399.1739Pavla K.ŽZ50Holky do nepohody00:36:08
402.1895Pavel G.MM3000:36:12
403.358Jarmila RupertováŽZ4000:36:13
404.11Iveta ZifčákováŽZ50Běžím sama00:36:16
404.1926Iveta I.ŽZ3000:36:16
406.273Karolína VeseláŽZ3000:36:18
405.1024Tereza ChudějováŽZ302 kmínky00:36:18
408.1615Irena KlimovaŽZ6000:36:23
409.2009Natálie KřižákováŽZ3000:36:24
410.1855Dija VaišnytéŽZ20MK Tlapky v tahu00:36:29
411.93Petra Jandáková ŽZ5000:36:31
412.589Marie KindlováŽZ3000:36:33
412.2003Julie Rásochová RásochováŽZ3000:36:33
414.1070Tereza BušováŽZ1600:36:35
415.703Marcela BalkováŽZ50Rozběháme Plzeň 00:36:39
416.226Jana TučkováŽZ30Rozběháme Chomutovsko00:36:41
417.58Lenka HeidrichováŽZ50Krasavy 00:36:42
417.992Monika M.ŽZ4000:36:42
419.1672Monika KonrádováŽZ4000:36:43
420.258Eliška PijanowskáŽZ3000:36:51
421.689Bára HolátováŽZ3000:36:55
422.825Sabina TalackováŽZ30Lazy Unicorns00:36:59
423.220Barbora Šimrová ŠimrováŽZ3000:37:00
423.537Marek StejskalMM4000:37:00
425.1798Rozalie VicherkováŽZ5000:37:03
426.662Adéla Le VanŽZ40bellisky.cz00:37:04
427.998Adéla LuštinecŽZ3000:37:07
428.457Lucie KokoškováŽZ5000:37:10
429.263Aleš KynkalMM4000:37:16
430.1871Marcela S.ŽZ5000:37:17
430.1915Peter SivákMM40Prostě běž00:37:17
432.1461Alena MachováŽZ40Pohanské běhny00:37:28
433.779Hana Z.ŽZ4000:37:30
434.1162Petr R.MM60Rulanda bílá00:37:31
435.561Lucie Mazalová MazalováŽZ50Pomalu, ale s radostí00:37:36
436.888Libuse M.ŽZ4000:37:45
437.1481Petra HamtilováŽZ5000:37:53
438.393Milan Vltavský VltavskýMM50Česká Lípa, Šneci v běhu00:37:59
439.641Gabina Větrovcova ŽZ5000:38:02
439.1026Daniela H.ŽZ5000:38:02
441.772Klara Pecoldova ŽZ5000:38:03
442.1462Miroslav LorencMM5000:38:04
443.1192Iva KodešováŽZ5000:38:05
443.1622Jitka TurčínováŽZ60Báječné ženy v běhu00:38:05
445.1443Sabina ŽigováŽZ30Rozběháme Česko00:38:06
446.1993Tereza BuzkováŽZ3000:38:15
447.1572Petra H.ŽZ5000:38:18
448.743Alexandra VečlováŽZ60+Báječné ženy v běhu00:38:20
449.939Pavlína ČervenkováŽZ6000:38:21
449.1031Michal MedekMM60SPPPPK00:38:21
449.1781Veronika WonkeŽZ30Šneci v běhu00:38:21
452.165Eva ŠtylováŽZ50RUSTY klub00:38:24
453.1166Karel Š.MM40Kikin00:38:25
454.357Radka Řeháčková ŽZ40Raadunnkaa&Apollo 00:38:26
454.412Barbora KučerováŽZ5000:38:26
456.1810Martin BuchtíkMM50Pohodáři00:38:27
457.1669Lucie K.ŽZ3000:38:28
458.1387Gabriela S.ŽZ5000:38:45
459.1102Andrea LiškováŽZ13Rozběháme Úhřetice00:38:54
460.997Markéta BurianováŽZ3000:39:05
460.1444Petra H.ŽZ4000:39:05
462.424Milan MachMM6000:39:07
461.864Diana Holubová ŽZ3000:39:07
464.348Dana GregorováŽZ3000:39:09
462.1676Jarka Ř.ŽZ4000:39:09
466.1521Andrejka DušekŽZ40Zařivky 201900:39:21
467.886Petr KotíkMM30Lazy Unicorns00:39:33
468.696Janek MichalčákMM1300:39:34
468.704Adéla M.ŽZ2000:39:34
468.705Katka V.ŽZ5000:39:34
471.194Kristina MertováŽZ5000:39:35
469.511Eva ŠteflováŽZ50Luková00:39:35
473.1846Vladislava FigurováŽZ5000:39:49
474.1372Jana LatonovaŽZ5000:40:00
475.90Markéta Strnadová StrnadováŽZ40Šneci v běhu 00:40:02
476.721Eva ŠvecováŽZ5000:40:10
477.1816Ladislav LangerMM3000:40:12
478.1574Anonymní závodníkŽZ5000:40:14
479.261Lucie V.ŽZ5000:40:24
480.869Michaela GraběcováŽZ40Šneci v běhu 00:40:28
481.1042Lucie Sciranková ŽZ4000:40:34
482.1336Beáta MazurkováŽZ3000:40:41
483.745Štěpánka HlbočanováŽZ40Kozárovice00:40:50
484.126Ilona BerkováŽZ60Prostě běž!00:40:52
485.1420Ivana P.ŽZ4000:40:56
486.115Milada TesařováŽZ50Velká Bíteš00:41:08
487.359David FreudlMM4000:41:21
488.1426Karolína ChaloupkováŽZ4000:41:28
489.852Pavel NěmecMM6000:42:03
490.619Josef PetrůMM40Prostě běž!00:42:07
491.376Radka V.ŽZ5000:42:37
492.1136Dagmar RyskováŽZ60Rozběháme Strakonice 00:42:55
493.499Kateřina JanovskáŽZ3000:43:00
494.1631Michaela J.ŽZ3000:43:01
495.209Jana Čihařová Č.ŽZ40Rozběháme Česko00:43:07
496.746Antonín HlbočanMM50Kozárovice00:43:18
497.489Monika TyfovaŽZ40P-town00:43:19
498.327Brigita Wohlová WohlováŽZ5000:43:22
499.637Alena BlažkováŽZ5000:43:29
500.2053Miroslava Marešová ŽZ4000:43:32
501.1184Veronika VlkováŽZ3000:43:44
502.715Roman DolejšMM60Enny team Břasy00:44:02
503.1641Kateřina VyhlídkováŽZ4000:44:04
504.1604Marcela BeranováŽZ3000:44:18
505.67Lucie Menclová MenclováŽZ4000:44:36
506.841Iva HájkováŽZ4000:45:17
507.1460Martina PagáčováŽZ40Ostrava00:45:20
508.1623Michaela PatolánováŽZ50Báječné ženy v běhu00:45:21
509.549Nelinka a Karolína ŠpindlerováŽZ4000:45:56
510.596Dominik Hladík MM1300:46:36
511.520Míša F.ŽZ4000:47:01
512.324Monika SlavíčkováŽZ50Rozběháme Česko00:47:14
513.1701Vladimíra Jandová ŽZ60+00:47:15
514.598Mirka K.ŽZ4000:47:34
515.1514Klára FalcónŽZ4000:47:48
516.1071Helena ČadováŽZ5000:47:52
517.1549Dominik S.MM700:47:53
517.1553Nela B.ŽZ1000:47:53
519.882Dagmar NebuželskáŽZ60+00:47:58
520.417Marek BroulMM5000:48:30
521.274Zdeněk J.MM2000:48:34
522.476Andrea KřížováŽZ4000:49:32
523.1600Dana B.ŽZ50Mladá Boleslav00:49:33
524.1923Anonymní závodníkŽZ4000:49:42
525.822Lada ČernohorskáŽZ5000:50:00
526.1931Hana Š.ŽZ2000:50:06
527.1120David G.MM30Barnabáš crew00:50:28
528.1144Albert KnížekMM1000:51:23
529.373Gabriela Nagyova ŽZ30Kangoo Litvínov 00:52:02
530.1298Marcela Č.ŽZ3000:52:03
531.733Klára MatějkováŽZ4000:53:04
532.599Monika K.ŽZ2000:53:09
533.1960Kateřina KroutilováŽZ3000:53:39
534.16Irena Krsková KrskováŽZ50Krtci v běhu 00:54:10
535.1558Iva BrettováŽZ60Diagnóza 50+00:54:29
535.1559Ivana ZelenáŽZ60Diagnóza 50+00:54:29
537.1620Roman KotlínMM50Lagunino00:55:48
538.955Alena H.ŽZ4000:56:31
539.1619Roman VejmělekMM50#hezkypesky 00:57:17
540.1119Tereza B.ŽZ30Barnabáš Crew00:59:00
541.628Nikola Bachanová BachanováŽZ3001:00:50
542.960Michaela Jindrová ŽZ40Tábor 01:07:16
543.466Peter V.MM4001:16:28
544.526Petr MazuchMM5006:23:18
545.245Šárka HanzlíkováŽZ4008:32:02